sacie potrubie
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
jano130rs
9. listopad 2012
Viem že niekto to vie a odpovie. Na sacom potrubí na Š100-130 sa na pravej vetve objavujú v krúžku označenia/odliate/ raz ako +, raz ako - alebo I. Má to nejaký význam alebo je to len značenie formy. Díky
Líbí se
Link
Odpovědět
9. listopad 2012