zadní kapota 110r laminát

M8rinku nemyslel jsem konkrétně tenhle kus ale stímhle desingem.S takovým tím vysokým spojlerem a je to komplet lamino. Kupoval to je to pár let na spátek na Virtu .Až budu u něj nafotím.
Při přepravě kapota v rohách praskla.. vnitřní výztuha, tak pozor.
Pripevnění
Zadní strana
Tak fotky lepší jsem našel, doufám že to nebude vadit. je to z OBAUTODILY.CZ
Čapoune tuhle teda určitě nemá, je plechová a mam jí já 😀.





http://skoda110r.eu/110r/zadni_kapota_nos.jpg
No nevím já bych se tý kapoty vzadu bál.Asi je to ale i o výrobci.Kamarád má na autě kdysi z Virtu od někoho použitou kupovanou a pořád mu praská.


Je to teda ten typ viz níže .
Kdysi jsem slyšel o kroucení černých lamino kapot a podobně, ale znám pár lidí co zadní laminátku jezdí a bez problému. Vždyť i RS mělo originálně kapotu z laminátu, ale zas mělo solidní odvod vzduchu...
vypadá to dobře,bál jsem se jestli se to nebude kroutit


a pujde to dopasovat.dík
Čau, lamino jsem dával na auto a při přepravě českou poštou mi v jednom místě praskla vnitřní výztuha. Jinak zatim super
čus,nemáte někdo zkušenost s laminátovou kapotou?


Nemůžu nikde sehnat dobrou plechovou a laminátu se bojím.


Dík za rady.Jarda