Hospodský sraz Boleslav

Někde níže se tu někdo sháněl po RTO, dneska jsem koukal, že jedno nově parkuje před dílnami dole v Bubenči, z letmého okouknutí vypadá nádherně, ale cenovku jsem nespatřil...tak jen kdyby to někoho zajímalo. Jo a nezaručuji, že je to RTO, nepoznám mezi těmito kulatými rozdíl.
Tak je ten sraz v Boleslavi nebo v Lednici? 😉))
upresnuji, ut, st nebo ct - piste, at vime, jinak to bude solo akce za ucelem predani lednice 😀
Pro veliký úspěch je v plánu srazík zopakovat.





termín - týden od 4.3. do 8.3.





Piště, piště, ať Lucinka ví, kolik má zamluvit míst v pohostinském zařízení.
Otevírací doba je nonstop...





Jistá skupina se tady snaží o pravidelné virtuální srážení v Út od 19h. Pokud je v současné sociálně zasíťované době úspěch účast dvou a více lidí, tak zatím se to daří.
Ale není to úplně špatný nápad vypsat nějakou otevírací dobu chatu, aby se tam člověk nepotuloval v libovolných časech jen tak sám 🙂
no proste mate vsichni Acko 😀 priste se musite vice snazit 😀
A já přišel nepozván, bohužel až o půlnoci 🙁
já tam byl, ale vy už ne... jen jsem prostě klasicky přišel s malým zpožděním 😉))
Kdopak trpí sklerózou??
Sakra měsíc jsem nebyl v práci a RTO zmizelo, takže se omlouvám za planý poplach 🙁
Koukám že má i LCéčko..u naší firmy se s ním můžeš ještě svézt za cenu normálního jízdného 😀 😀. Naposled jsem ho řídil v prosinci..
dejvV: Po Severomoravském kraji občas konáme výlety tímto http://www.sl11velkapolom.cz/kontakt ;-D
Já se plným řidičákem můžu chlubit taky,autobusem jezdím profesionálně u čsad..akorát je to daleko 🙂.
Já. Kromě lokomotivy snad na vše 🙂 V předvojenském výcviku trojka za 300,- Kčs, na vojně Ečko zdarma a v rámci pozdějšího zaměstnání D,T a různé pojízdné mechanismy, nakladače apod. hrazené zaměstnavatelem 😉
podařit se tak ta hala na občanské sdružené a k tomu RTO na výlety. hm, to jsou ale krásné pohádky 🙂





K z vás má řidičák na RTO ? (ne zkrácený pro 8 osob - konský)
jaká verze?
Sháníte RTO? Jedno nám tu už chvíli stojí před firmou...
No huraaaa, uz i ja se vyjadrim, decka fajne to bylo, doufam, ze budu mit v utery v sedm pripojeni k netu, ted jsem jeste bez a resim to zapujcenym modemem, hehe, ale pokud budu na netu, budu urcite i na rchatu 😀





dekuji vsem, krajni mez nezklamala 🙂
Podle poslední ortofotomapy na seznamu je RTO stále tam: http://www.mapy.cz/s/6fBx





Podle Google maps taky: http://goo.gl/maps/UnxpS





A streetwiev to samé: http://goo.gl/maps/cgc2Y
mi připomíná, kurnik zrovna před chvíli jhsem jel kolem toho šrotáku s tím eRTákem.
Mimochodem - v hospodě jsme nakousli prototyp stíhače tanků na podvozku Tatry 805
Vypadá to skvěle, závidím 🙂)).
Až tam bude podobná akce někdy příště, určitě zase rádi dorazíme. Mohu jen potvrdit vše níže uvedené.
Akce proběhla kulturně a na úrovni, nikdo se neožral, a na "rádoby drsné zábavy" se jen se slzou v oku vzpomínalo. Ale když na nás v tom podniku budou hodní, třeba i chobotpárty jednou bude 😉))
Díky za fajn večer. Gotrekovi velké díky za odvoz.





Velké plus nekuřácká restaurace. pivo, jídlo parádní. obsluha v pořádku.
Jj, jsem na tom taktéž. Myslím, že Lucinka "vytvořila" škodováckou hospodu v MB (téměř).





A když na nás budou hodný, tak jim třeba za nějaký čas dáme i nálepku na dveře 😀
Akce povedená, účast super, jídlo super. Za mě plnej počet 😉
Pravá strana stolu





Pro všechny, kteří již nyní litují, že se nezúčastnili:





Virtuální sraz je naplánován a úterý v 19:00 na zdejším chatu 🙂
Levá strana stolu
První letošní srazík splnil veškerá očekávaná předsevzetí:





1) S nadšením se potkali lidé sobě blízcí,


2) Nepřítomní byli řádně sdrbnuti,


3) Obsluha i kuchyňský personál dalšího restauračního zařízení, si nás bude chvilku pamatovat.
Po 17h startuju po trase Praha Strašnice, Černý most, Mladá Boleslav, Debř... Chcete někdo po cestě naložit..? 😉
Tak jídelák mě navnadil, ale bohužel... Už sedím v Transportu do říše...
Lustroval jsem fotografie. Deštníky jsou od Svijan a pípa taktéž... vypadá to nadějně.
Zjistil jsem že v MB jezdí městská doprava, takže nemusím z nádraží 3,8km pěšky 🙂





vidím to na tataráček, nepíší co čepují
Tak jsem předběžně mrknul na jídelní lístek (http://www.krajnimez.cz/images/jidelak.doc) ... závody ve vdechování kolen začínají v 19:00 😀 😀
Dorazím také, vlakem, v hospodě bych měl být už v 17:15(30). Když dorazíte někdo dříve, budu jedině rád 🙂
S velkou pravděpodobností bych se měl objevit.
že by...? uvidíme 😉
Jen připomínám úterý 5.2. od 18ti hodin restaurace Krajní mez ( http://www.krajnimez.cz ). Kdybyste někdo dorazili dříve než já, tak rezervace je na jméno Jiří Davídek 😉
budu se tesit 🙂
Takže místo v restauraci je zamluvené, tudíž termín 5.2. platí, takže kdo bude chtít, nechť se ukáže. Zamluvil jsem stůl pro 6 s tím, že moc fofr nemívaj, tak když nás bude víc, tak by neměl bejt problém 😉
Uvidím jak to doma dopadne, ale asi budu mít úplně jiné starosti či radosti. Kdyby to vyšlo, rád se připojím.
To zní zajímavě, Asi bych se také mohl zůčastnit.....
5.2. by to asi šlo 😉
Ale prdlačky 🙂 ... je to pěkná procházka ... já to půjdu taky pěšo z práce a ta je hned vedle nadraží ... určitě se bude dát s přespolními domluvit na nabrátí 😉
bych dorazil, škoda že je to docela kus od nádraží...
Já bohužel, 5.2 odjíždím do práce...
Že to není o tejden dřív... v únoru už nebudu jezdit do Hradiště a budu v nový práci a zatím nemám tušení, jakto bude probíhat. Ale pokusíme se dorazit.
Ja, ja, ja ... Ja tam budu 🙂 je to v tydnu, ale prijedu az z Ostravy 🙂