Pěkné hračky 🙂
dejvVe, smysl v tom žádnej nehledej 😀 Ani za střízliva 🙂) To si jen tak postavíš na stůl, pustíš a můžeš na to civět do zblbnutí. A víš jakej to je šrumec, když tam naskládáš třeba 10 kuliček ? 🙂) Mě šlo spíš o to, dokázat si, že to taky dovedu vyrobit ...





Jinak měděný drát normálně pájkou, ale většina je mosaz. Obyč. drát pro pájení autogenem. Ten taky pájkou 😉





Jo a jak kpt.Budha dával odkaz na tu krabičku s vypínačema - kdysi jsem sestrojil obdobnou blbinu. Rakev s kovovým zdobením a když se na zdobení na víku rakve položila mince, otevřel se ve víku deklik a pomalu vyjela ruka kostlivce, která tu minci shrábla dovnitř. Bohužel nemám tušení, kde to skončilo.
Pájkou? 😀
kpt.Budha : to je kruté, smysl "hračky" na sztřízliva nelze vymyslet 🙂





jak svařujete medeny drát ?
m8: Takový blbinky už máme za sebou 😉 No dobře, nemám to tak komplikovaný, jako na tom odkazu 😀 Video mýho kuličkoblbince zde - http://www.youtube.com/watch?v=8RAmdMPhMUc





Sorry za kvalitu. Vzal jsem to narychlo jen mobilem.
Pěkné divadýlko, ale myslím si, že s tím časem si on o nás musí myslet to samé 😀 😀
Omlouvám se, že to nesouvisí s děním okolo aut, ale právě jsem narazil na docela zajímavou věc.





Pro ty co nemají v zimě do čeho dloupnout budiž tohle inspirace


http://www.youtube.com/watch?v=Huspz20MTDE





Ten člověk musí mít neskutečnýho času, zručnej bude a taky mu to musí docela pálit. Za mě palec nahoru (za shlédnutí stojí i další videa)