M8: Bývá sraz vozů š100R, tzn. Mártyho sraz, pokud se nemýlým...





http://dejvv.rajce.idnes.cz/3._Mezinarodni_sraz_Skoda_110R_Ceska_Skalice_srpen_2012/





Jakožto zákazník kempu porovnávám (se srazem nebo s mártym to nemá nic společného) oba kempy. Sedmihorky nás mile překvapily, v chatce nové postele, celkově malý útulný kemp a stylová hospoda s příjemnou hospodou.
Jen co je v kempu v české skalici?
Děkujeme, bylo to moc fajn ! A velmi milé zjištění, kemp Sedmihorky je opravdu moc pěkný, paráda ! S kempem v české skalici nesrovnatelné...





http://dejvv.rajce.idnes.cz/1_Jarni_slet_2013
No doufám, že mi po zítřejším nájezdu itineráře z eRka něco zbude 😀.
Sníh je fajn, když se do něj nesere sůl.
Já nevím co proti tomu sněhu máte, zrovna jsem se vrátil z velikonočního vandru a ani spaní pod širákem v nadmořské výšce okolo 800m.n.m na mě nezanechalo nějaké zásadní následky 😉))
A to mě už to sere 🙂)) Já už se docela těšička na http://www.youtube.com/watch?v=2OsSbx-of70
Je to vlastně hrozná škoda, kdyby s tím nebylo spojené riziko toho, že nějaký aktivní šmoula hned nasolí, tak by takový sraz na sněhu byl skoro poetický 😕
No ty krávo a já myslel, že Sibiř je jen tu 😀.
Důvod proč je letošní slet jinde a jindy... (dnešní foto)
Předpokládám, že už to všichni četli, nicméně zítra je poslední den na registraci do chatek...
Jen připomínám, že registrace do chatek končí přesně za týden.
Někdy mám pocit, že někteří jedinci tady na webu pěstují zcela specifickou úchylku, kterou by šlo nazvat "škodováckým sadismem". Jejich štěstí ovšem je, že zbytek jedinců tady na webu pěstuje poruchu zcela komplementární - "škodovácký masochismus" a ještě si rochní, jak ta AOSka byla ďábelská a jak je to super 😀
Aby to teď nebylo v kobylčích skocích🙂.
😀 😀 😀





Jičínské eRekce mají být "fajnšmekrovskou" AOSkou a slibují mimo jiné i dostatečnou míru vzrušení... a koukám, že se nám to daří, neboť Petkar je vzrušený ještě teďka 😀.





Jinak slibuji, že na organizaci sletu se nepodílím (nebo pouze minimálně)... sám mám starostí s jedním srazem až až 😉
No, hlavně k přípravě orienťáku nepouštějte Chrobáka, neb mám pořád před sebou jeho itinerář z posledních Jičínských eRekcí, kdy vzdálenosti byly udávané ve vteřinách 😀
Nová trasa, novej cíl. Jak to tak vidim, tak půlka bude už ládovat svíčkovou, a druhá se bude motat kolem bolky 😀
V tenhle čas bych řekl, že budou auta už někde na konci AOS, případně budou plnit úkoly v kempu... Nebo taky budou všichni zalezlí v hospodě a bude se krafat, težko říct takhle z hlavy.





Je to sraz hlavně o lidech, takže kdo nedorazí ráno na AOS, bude litovat, ale na pokec není problém přijet odpoledne...
Chtěl bych se předběžně zeptat, ráno to pravděpodobně nestíhám, když bych přijel na otočku třeba ve tři ve čtyři odpoledne, budou se auta ještě někde motat, nebo už budou všichni v kempu? Díky
A propos byla prodloužena možnost registrace do chatky do 24.3!
Přespávání ve stanu bych moc nedoporučoval. Aby to nedopadlo jako posledně...
Jen upozorňuji všechny co nečetli článek, že chatku bude možno zarezervovat pouze do 10.3.2013. Všichni později registrovaní budou muset využít ubytování vlastního (stan/auto). Tak prosím s registrací neotálejte.





http://www.skoda110r.cz/article.php?aid=1275
Děkuju za nabídky pánové, ale máte pocit že udržuju na pěti škodovkách platnou technickou abych byl spolujezdec? 🙂 Mě to řízení docela baví... 😀
Dragon může klidně jet se mnou🙂
Fajn. Kdy a kde? 🙂))
Dobře, slibuju že Formanem nedorazím a nebudu kazit dobovou kolonu 🙂





DejvV: děkuji, jedno čelo už jsem splašil... ale člověk nikdy neví.Akutně ho nepotřebuju, ale kdyby jsi se ho chtěl zbavovat...
Chrobak : dorazila alpská rozlámaná převodovka ze Sokolova, takže čelo můžeš dostat k dispozici.





dragon: mohl bys jet s nám at nejedeš sám v autěi, pojedeme dle počasí bud karkulkou nebo červenou 120L
No tak ale Davide, to už trochu přeháníš ne? 😀
No zase ve stejšnu se líp spí - nahodim pruhovaný peřiny a pěnovou matraci a mam Hilton 🙂 Uvidíme... Stejně mě do toho klasicky něco vleze a zůstane jen u tlachání 😕
Ty koukej přetěsnit špajz! Favorite 😀
A Favorit už je moderna ??? 😀
Luky, to bych viděl tak, že kdo vytáhne cokoli krom moderny tak bude nějak ohodnocen... Takže Rapid bude ok...





Čapoune, důležité je dorazit, nicméně malá motivace proč dorazit něčím starším bude...
Z mého pohledu je mi termín celkem šumák, flotila vozů zahrnuje relativně dobové (pokud motor vzadu je indikátorem dobovosti) které v nejhorším i tu sůl jednorázově přežijou - ale více tepla po ránu bych ocenil, minule to bylo trochu partyzánské 🙂





Co se lokality týká, nemám žádné konkrétní přání, snad jen že Kokořín byl fajn - ale takových míst je určitě spousta, Sedmihorky vypadají taky dobře.





Určitě jsem ale pro formát "přes noc", bez ohledu na termín asi bude Štěpánka příliš mrňavá než aby jela se mnou, takže pojedu sám a v tom případě si pivko chci dát 🙂
S Ivankou by jsme se rádi zůčastnily ale upřímě čím později to bude tím lépe. Radi by jsme jeli Superstrojem ale pojistka nám na autě začíná až v Dubnu.


Když to bude dřív museli by jsme dorazot naší věčně se seroucí modrou Feldou 🙂
Počuvaj Kefalin, povedzte mi čo je to také to dobové vozidlo?


V mém případě připadá v úvahu Rapid (moc nový?) nebo 1202 STW (moc starý?).


Erko mně jeho stávající majitel zatím nechce prodat a nevím jestli ho do jara ukecám 🙂
Tak termín už máme, hospodu taky. Nicméně je od kempu 500m. Uvidíme zda se o nás v kempu postarají či ne, případně by to jako alternativa i tak nějak šlo...
No a v Sedmihorkách v motorestu Even dělají výborný grilovaný kolena.
Tak ja to tu rozbalim ... Na konci dubna muzu oprvadu jen na konci dubna a to 27.-28.4.... Takze chcete-li me tam, termin by byl 😀 😀 😀 ... Ne ted vazne ... Jsem pro posun vic k jaru, jsem i pro variantu zmeny lokality, hlavne at je to s prespanim a pokecem s vama ... Pokud budu moci s cimkoli pomoc, pokusim se 🙂
Tak já maličko nastíním... Stejně bych to udělal ve článku, tak proč to nekonzultovat.





-Pro sraz na konci dubna hovoří víc pro, než proti.


-Účast dobovým vozem bude zohledněna v AOS, tak snad alespoň malá bezvýznamná motivace.


-Samozřejmě příjezd rovnou do cíle, či jen na pokec možný bude





K samotnému průběhu (je to jen nápad):


Start opět v MB, netradičně začátek v muzeu, pokračování klasickou AOS, cestou průjezdová kontrola v hospodě (oběd), dojezd do cílové destinace sedmihorky http://www.campsedmihorky.cz/ , kde by měl zbytek srazu proběhnout naprosto standardně.





AOS bude jednoduchá, jarní, rozehřívací, odpočinková 🙂. Uvidíme jak se k tomu postaví camp.
Ahoj,





jelikož jsem místní, tak bych určitě klidně s pořádáním rád pomohl, takže se hlásim dobrovolně. Jinak se mi docela líbí posunutí to třeba na konec dubna a účast s našimi miláčky...má to potom své kouzlo. Docela by se mi líbilo i zakončení někde jinde...těch míst je tu spousta a bude to alespoň nějaká změna... potom můžeme řešit jestli k lepšímu nebo horšímu 🙂
Jsem za ta naše dobová auta a pro pivko s noclehem. Kdy a kde se přizpůsobím.
No, osobně jsem taky trošku za posunutí termínu, poslední sraz budiž toho důkaz, protože zasněžené erko mluvilo za vše. Bál jsem se, aby nějakému blbovi nenapadlo to zasolit...





Líbí se mi varianta "srazovým" vozem, proto bych byl za posun termínu, i za cenu kolize s Běšinami. Sobecky řeknu, kdybych měl volit Běšiny nebo tento sraz, volím "NÁŠ" sraz. Důvody nebudu rozebírat... ale je to na volbě každého jednotlivce, pro co se rozhodne, takže této kolize bych se nebál...





Trošku bude asi problém s ubytováním, jak již bylo uvedeno a udržet to v rovině jednodenního srazu je takové, no divné... prostě k tomu patří to pivko a posezení v hospodě... takže vícedenní, pokud smím prosit...





Tak jsem to krásně rozpitval, ale to jste slyšet nechtěli, bohužel se organizačně nemůžu podílet - můžu pomoct s nějakými ptákovinami, jako nakopírování itíků, organizačně pomoct v rámci průběhu. Klidně oželím i AOS (ač bych si jí rád zajel) apod., ale bohužel fakt nejsem schopen aktivněji pomoct při přípravě...
I při termínu na konci dubna bude pořád do Běšin dost a dost času 🙂





U mě to stojí a padá na nalakování auta: tj. zvednout se od počítače, zatopit v garáži a polejt to 🙂
Také si přisadím pár postřehů:





Termín bych nechal - mě se zimní sraz líbí a účast spotřebákem také. Tento sraz byl vždy více o lidech nežli o autech, kdy bylo potřeba probrat především vánoční dárky, předat díly na rozastavěná auta a vyhlásit zlaté pacoše (což je další věc která krapánek usnula). Většina lidí má přes zimu auta rozebrané nebo min. uložené. Pokud se sraz posune na konec dubna už narážíme na Běšiny a v pozdějších termínech je husto ještě víc.





AOS - proti tomu mít nikdy nic nebudu, ale... varianta z průjezdovými kontrolami je o hromadě lidí (pořadatelů) a dost husté logistice a přiznejme si, že stát někde v poli za mizerného počasí (které je v původních termínech víc nežli jisté)... to už musí být echt dobrovolník. Proti tomu dosavadní model..., přiměřeně těžká AOS s tím, že každý ví kde končí a kdo nemá chuť ji projíždět může jet rovnou do cíle, blbnutí v cíli a vše následné... Mě to vyhovuje (a docela se mě to i líbí).





Umístění - Kokořín není špatný, na druhou stranu proč se nepodívat jinam?? Pokud by se toho chtěl ujmout osmák, je na něm kde celý sraz spáchá a okolí jeho bydliště může také určitě nabídnout zajímavé jízdní úseky, výhledy a přírodní krásy. Dobrá znalost místních cestiček je pro povedenou trasu téměř podmínkou. Jako problém bych viděl cílovou destinaci. Campy jsou OK, ale ne v únoru či březnu, ubytování v hotelech je o trošku jiných cenách a když jim ještě řeknete, že potřebujete místo pro 15-20 aut tak vás vyhodí rovnou. A nebo naopak celý sraz krapánek zjednodušit a zakončit v hospodě a následně hajdy domů (což může být ale s dětmi poměrně záhy).
Je super že se toho chceš ujmout Davide. Za mě je mi uplně jedno kde to bude, přijedu kam se řekne.


Co se týče vozu, je to trochu složitější, mám vůz v rozestavěném stavu a i kdybych ho měl hotov, tak s ním na sraz nedojedu, neb se stavba zvrhla trochu jiným směrem 😀


Samo se můžu s někým svést dobovým vozem, ale kam dám to rezavý čelo, nádrž, chladič a jiné krámy které máš u mě 😀


Co se týče aosky, tak já nejsem příznivcem těchto taškařic, takže mi z toho vyplívá že pokud budu moci přijet, tak přijedu do cílové destinace, předám díly, které sis objednal, posedím v hospodě a následně vyrazím k domovu 😀
Tak to píchni do Jablonce vosumáku, kulturně se zajedem podívat třeba do Svijan a bude posekáno...


Je hezké že jsi nastrčil svá bedra hned na začátku, to se cení🙂





Původně to byl zimní sraz, čistě šlo o vyřešení logistiky a zahnání zimní depky.
Kokořín je fajn, bohužel to mám z ruky a je pro mě logisticky náročné, řešit sraz daleko od baráku, bez znalosti okolí.





Co se týče výpomoci, tak pokud padne organizace na mě s Jirkou, tak si ji vyřešíme.





Termín opět pokud budu mít v organizaci ruce já, tak konec dubna, jak kvůli dobovejm povozům, tak kvuli tomu, že jednoduše dřív nemám čas.








Nicméně stále je tu možnost říct, hele kluci fajn, ale letos si to vezmu na bedra já 😉.
Tak za sebe říkám, že Kokořín mám srdečně rád i kemp mi přijde fajn a v okolí je toho docela dost co nabídnout (hrady atd.)


Myslim, že by se už moc asi nemělo zapomínat na děti já už mám 2.


Moc srazovej nejsem(AOS apod. mě nebere), ale u týhle akce rád vypomůžu organizačně -třeba kontrola plány cesty atd.Termín mi přijde dobrej, že ten sraz bude fakt hned z jara teda pokud nebudou náhodou někde furt solit.Vždyť původně to byl zimní sraz, ne?