Je vidět, že si nějaký VT hračička někde vystřih rampu na střechu, červený a modrý světlo na přední nárazník a lepí to na každý auto, co mu přijde pod ruku.


Já bohužel VT beru jen jako vizualizační pomůcku před skutečnou realizací úpravy auta. Tohle jsou pro mě podobně dětsky naivní kresbičky za pomoci techniky, které jsem si kreslil na papír, když mi bylo tak kolem 10 let, spíš o něco míň.





Americkejm policajtům patřej americký auta, veřejný bezpečnosti patřej žigulíky, volhy a 120. To může někdo hodit Octavii III do barev wermachtu a můžem disktuvat, jak se nám to líbí. A co třeba 130RS jako italští carabinieri? A, a, a...





Najdou se kvalitně provedený VT, ale většina bohužel působí spíš jako karikatury aut.
Vždyť ta fabie není zas až tak strašná. mě se to docela líbí. Připomíná mi to začátky s Bryce 3D 🙂
Len doplním že tá Fabia neni moja práca.
Když už jsme u těch grafik co říkate na tuhle 🙂
Já na to povím asi toto:


Chudák fabie. 1) 3D modely v podobné kvalitě jsem dělal před 20 lety,


2) asi by bylo užitečnější se věnovat něčemu smysluplnějšímu.
A zozadu
Keď ste pri tých policajných autách, čo poviete na toto?
Akorát že tihle šerifové vybíraj akorát pokuty za špatný parkování🙂
No zase tolik by Tě to bavit nemělo, Vaší místní policii na autech chybí už jen šerifská hvězda na kapotě 🙂
Objevil jsem na Netu tuhle zdařilou fotomontáž a moc mě pobavila .Tak jsem se chtěl taky v tento zimní čas s vámi oni podělit 🙂