Čapounovy trampoty a patálie

Dlouho sem tu nebyl a témata nečetl ale kam vlezu tam vlezu, tak kde se vzal tu se vzal...Čapoun.








Čapoune, já už to fakt nevydržim, ty dokážeš zaneřádit snad každé vlákno... Čapounova felicie, Čapouna převodovka, z nemrznoucí směsi je najednou Čapounův tekoucí chladič, z registrace na sraz se málem stane Čapounova diskuze...








Ano, ptej se, raď se, diskutuj. Promiň, ale u tebe bude hlavní problém v tom, že údržba skoro žádná, znalosti v oboru velice skromné, investice prakticky žádné nebo minimální.








Mám Tě chlape rád a beru Tě takovýho jakej seš ale někdy to fakt nedávám, někdy mám i pocit, že Panocha, Banán a Čapoun je jedna a tatáž osoba.








Tak Ti tady věnuji tohle vlákno, pěkně si to tu uspořádej, žádej o cenné rady a diskutuj.








Na jarním srazu čus!