Jinak origo mám, ale nevím zda neteče, je to už nějaký rok co byl v provozu. Ten Alu mám testnutý.
protože novej umím sehnat za celkem dobré peníze, Kdyby tekl
proč vymýšlet předělávku, když starej chladič z pandy bude ve stejném stavu jako starý origo chladič...
m8: tady znám člověka co chladiče opravuje, ale když uá ho mám doma, tak bych ho použil... Plech z origo chladiče po menší úpravě taky pasuje
Jenže nikdy těsně vedle plastového boku nevede výfukový svod. Není lepší nechat originální chladič repasovat?
No 15 let pokud vydrží ten chladič, tak to neřešim
Jak píše M8: plast bude rychle stárnout, křehnout až jednou praskne..





Mě osobně se zakhle doslova rozpadl na 15 let starém autě, chtěl jsem odpojit hadici a nátrubek šel i s kusem chladiče.
Pokud je motor v předu, tak chladič dostává taky zabrat a nikdy jsem se nesetkal, že by byl plast špatněj.. dřív začal téct.
Vzhledem k faktu, že budou zevnitř ,,chlazený,, tak bych se nebál, že se roztečou, spíš bych se bál zvýšenýho tepelnýho namáhání a následnýho stárnutí a křehnutí plastu...
Čauky, mám takovej blbej dotaz. Myslíte že plastové vaničky na chladiči ustojí horko z výfuku??? CHladič po menší úpravě pasuje do origo prostoru a je z Fiat Panda I generace.