A nemůže to být tzv. shimmy efekt, co byl na tisícovkách? Řešilo se to dodatečnou montáží tlumiče kmitů na řízení. Ale ten problém byl tuším spojen hlavně s diagonálkama...
Zdravím, chtěl jsem se opět zeptat na takovou blbost - vyměnil jsem celou přední nápravu a pravděpodobně od té doby mi přesně ve 100km/h začíná drnčet volant - velmi podobné příznaky jako u nevyvážených kol, ale ta vyvážená jsou, máte někdo nějaký nápad, na co se ještě podívat? Nemám to srdce s tím jezdit nějak rychle ,když se to takhle vzpouzí. Velice děkuji
6. červen 2013