A nemůže to být tzv. shimmy efekt, co byl na tisícovkách? Řešilo se to dodatečnou montáží tlumiče kmitů na řízení. Ale ten problém byl tuším spojen hlavně s diagonálkama...
Ahoj,mě tohle dělaly gumy.Nedal sis tam gumy jeté na jiné nápravě či autě?Přezul jsem na nové a vibrace zmizely.
si to sedlo a chce to podotahovat, řízení, čepy, ložiska...
Nasazení kol na nápravě. Mě to začala dělat 130tka. Do 80ti to bylo v pohodě pak to začalo vybrovat.


Nasadil jsem kopretiny a ukázalo se, že středící kroužek na kopretinách je menší nežli je potřeba a kolo nesedí přesně na nápravě.
Příliš velká vůle čepů nebo ložisek?
Zdravím, chtěl jsem se opět zeptat na takovou blbost - vyměnil jsem celou přední nápravu a pravděpodobně od té doby mi přesně ve 100km/h začíná drnčet volant - velmi podobné příznaky jako u nevyvážených kol, ale ta vyvážená jsou, máte někdo nějaký nápad, na co se ještě podívat? Nemám to srdce s tím jezdit nějak rychle ,když se to takhle vzpouzí. Velice děkuji