Já jsem měl obuto 185/65 R14 na klasickém disku 4,5 a bylo to v pohodě. Foukal jsem to na 2,2
já sem neměl možnost nikde se kouknout jak by to vypadalo ... ale jinak to vypadá takto ....
To je širokýýý... já mám 175/70 na 13x4,5 a přijde mi to na hraně!
dobrý den pánové, koupil sem si gumy na erko 185/60 R13 a obul je na normální 13ky disky (4 a půlky) v zatáčkách sedí pěkně ale při lehkém a rychlejším natočení volantu (např: když vyhýbám nejaké díře na silnici) tak cítím jak zadek plave... poradíte mi něco čím to zlepšit (nafoukat víc?)... kromě obutí na disky 5,5 nebo 6 momentálně na ně nemám penize... ale pokud by je někdo nabízel za velmi rozumnou cenu tak at se mi ozve na mail ...