dobrý den pánové, koupil sem si gumy na erko 185/60 R13 a obul je na normální 13ky disky (4 a půlky) v zatáčkách sedí pěkně ale při lehkém a rychlejším natočení volantu (např: když vyhýbám nejaké díře na silnici) tak cítím jak zadek plave... poradíte mi něco čím to zlepšit (nafoukat víc?)... kromě obutí na disky 5,5 nebo 6 momentálně na ně nemám penize... ale pokud by je někdo nabízel za velmi rozumnou cenu tak at se mi ozve na mail ...
24. červen 2007