Mám dobrého známého v Rumunsku, se kterým jsem každý den v kontaktu. Sám má na tamní podmínky krásně restaurovanou 1000MB a jezdí i do Běšin.





Kdysi mi posílal fotky do článku http://www.skodateam.cz/Jak_se_dari_skodovkam_ve_svete





Podle jeho slov tyhle fotky fotil také on. Auto se pokoušel bezúspěšně vykoupit. A asi nemám důvod mu nevěřit. Takže jak jsem koupil, tak prodávám.





V Rumunsku mají šrotovné podobně jako u nás. Za staré auto dostávají aktuálně poukázku 700€ na nákup nového.
RST: Já bych si taky kilo nekoupil i když mě oslovuje více jak eRko. Šel bych do Octávie, hodil tam 1433ccm, sehnal rychlý diferák, poladil bych a mnohé HTP by se divilo 😀DD
Když se postavím nohama na zem (a o stovky měl zájem jako o veterány), dal bych za ní cca 20-30tis. Asi by taky nebyla úplně bez investic a oprav, ale přeci jen velmi solidní základ a dávat dokupy něco za pár stovek je nesmysl, protože pak cena vyleze na několikanásobek nabídnuté ceny.


Kila mě bohužel nijak zvlášť neberou, muzeum zakládat nemám kde a ani zatím nehodlám, a tak je mi prostě jen líto pěkného auta, které skončí v hutích. Ono i jako zdroj dílů by nebylo úplně mimo mísu...
DVD76: Máš pravdu ale na vrakáčích jsem se dost pohyboval jednu dobu a může být že majitel to tam zrovna přivezl - to tam pak stojí se značkama třeba ještě týden,pak se oddělají,majitel si je vezme,hodí se to do lisu a nazdar..


Eminem:kilem jako spotřebákem jsem jezdil ještě před rokem a kdyby to nebyl takový šrot jezdí to dodnes,ostatně stále využívám na spotřebák stodvacinu - užárnu, se kterou jsem za ten necelý rok najel 9000 bez toho aniž by mě to někde nechalo nebo bych si netroufl jet. Takže provozovat jako spotřebák se to dá,kdyby nebylo ekodaně místo feliny bych klidně pořídil zase kilo,když bych se rozhodoval co za spotřebák a neměl stodvacinu protože na to moje krátkovzdálenostní ježdění a jednoměsíční delší výlet mi to bohatě stačí,nehlede na to že jezdit v zimě se škodovkou je pro mě v našich zatáčkovitých kopcích stále ještě požitek jako z dobrého guláše s pivem 😉.
Jen takový poznatek: vozidlo určené k sešrotování by mělo odstraněnou SPZ (RZ).Ze zákona je povinnost odevzdat je na DI spolu s příslušnými doklady.Pokus o "kachnu".-)
Kilo má jeden velký problém. Nevnímá se jako veterán a jako spotřebák je to nesmyslné, protože za podobné peníze se dá koupit fávo/felda.


K tomu ta metla(?). Známý prodává eRko, motor po GO, náprava taky, zdravé, hezký interiér. Chce za to 80tKč a má to tu cenu, ale má feliciovou červeň, takže problém. I takové blbosti rozhodují.
Súhlas,toto je naozaj holý fakt. Ja som sa po dlhom váhaní rozhodol predať moju stovku. Záujemcov nebolo až tak málo. No vzhľadom k tomu, že som hľadal niekoho, kto by ju do mesiaca úplne nerozcápal, ale mal seriozny záujem pokračovať, veľa ich na site nezostalo. A to som neponúkal žiadny kšunt a podľa mňa za veľmi prijateľnú cenu.
Já bych za ni dal 6000 max. 8000 a bral bych ji jako spotřebák. Mě bylo líto té stovky tu na vrakáči protože - jednak mohla ještě sloužit,člověka to naštve když tu jezdí plno šrotů a výstavák je na vrakáči ale když dám ruku na srdce daleko víc mě štvalo že z ní nemůžu mít ty nárazníky bez kouska rzi..
A teď ruku na srdce, nohy na zem a popravdě. Kolik byste za tu stovku kdo dal ? A myslím tím skutečně dal, ne kolik si myslíte, že má hodnotu !





Oproštěno od emocí a pohledu deformovaným zálibami, je stovka jen staré auto a může vypadat jak chce. Žádný veterán. To ani omylem. Až na menšinu tvořenou skutečnými nadšenci to pro ostatní nemá žádnou hodnotu. Příkladem budiž moje modrá hundrtka, kterou jsem různě inzeroval dva roky bez úspěchu. A to jsem ji nabízel i hodně lacino. Takže když se nakonec znenadání objevil zájemce ochotný dát tolik, kolik odpovídalo mým původním představám, neváhal jsem. Nikdo jiný by mi to za ni nedal.
Taky si nemyslím že je to nejaký fake,kdyby jste zavítali k nám na vrakáč stojí tam bledemodrá stovka -jako z fabriky,jeste voní novoutou na dva metry od ní!!!Ani nárazníky mi z ní nepustí🙁. To sesrotujou a bude klid..ani jsem to nefotil protoze jsem z toho mel zkazenou náladu jeste dva dny🙂.
RST: Davese z toho určitě nepodezřívám. Tyhle fotky proběhli i FB a jsou k viděna na dost webech.





Osobně bych to viděl spíše na soukromé vozidlo majitele(či pracovníka) šrotoviště.
ChS: nechce se mi věřit, že zrovna Daves by si z nás dělal šoufky. Leda by někdo zneužil jeho nick.
Lidi nemaj rozum. Před nějakým časem jsem byl svědkem rozebrání litra v podobném stavu a odvožení na kárce do šrotu...


Takových aut je vážně škoda. Není mi líto aut shnilých a spotřebovaných, ale tohle... Kolik asi to šrotovný bylo? Možná by to prodal za víc.
To auto je na maďarských SPZtkách... jak to bude s možností výkupu je těžké říct, protože dohoda snima byla údajně jako s Maďarem...😉





(osobně bych to viděl zase na nějakou kachnu šířící se netem)
Ty kráso, tak to je fakt škoda 🙁 Předpokládám, že už je sešrotovaná..
taky šrot 🙁





http://www.pozary.cz/clanek/47759-ridic-na-miste-podlehl-utrpenym-zranenim/





29 to nasere.Doufám že to nebyl někdo z "nás"
Vandalismus na kulturně technickém dědictví.
Vykoupit se to možná dá.Jedna taková žlutá byla i u nás s 18 000 na tachometru Chtěl jsem ji koupit a bylo mi řečeno že nazpět si jí může vzít jen ten co jí tam přivezl (majitel) nechtěli prodat ani luxusní nárazníky 🙁 za pár dní sem pak to auto potkal ve městě takže někdo si dal přeci jen tu práci a dohledal ho
ještě jedna... ...
Když se v rámci šrotovného dostane na šrot tohle, tak bych brečel. Bez možnosti vykoupit.