Tatra jako druhá Truck of The Year
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Strana 2 / 2
1
2
Vitek
28. listopad 2011
Ve středu se jedu podívat do Kopřivnice do Tatry, tak jsem zvědavej, jaký tam budou změny oproti loňsku kdy se Phoenix chystal.
Jinak je to moc pěknej stroj obdivoval jsem ho na strojirenském veletrhu.
Líbí se
Link
Odpovědět
Kubaembecko
28. listopad 2011
Nehápu,jak se "aksšrot" mohl dostat na první místo..řídil jsem ho jednou,se sklápěcím návěsem a stačilo 🙁. Herka neskutečná a nepohodlná.
Líbí se
Link
Odpovědět
Čapoun
28. listopad 2011
Mile mě překvapila tato správa. Kdo ji nezaznamenal tak Tatra skončila jako druhá v Truck of The Year 2011.Že by se blískalo v Kopřivnici na lepší časy.
http://www.novinky.cz/auto/251820-mercedes-actros-se-stal-nakladnim-autem-roku-tatra-skoncila-druha.html
Líbí se
Link
Odpovědět
28. listopad 2011