Tatra jako druhá Truck of The Year

Ve středu se jedu podívat do Kopřivnice do Tatry, tak jsem zvědavej, jaký tam budou změny oproti loňsku kdy se Phoenix chystal.


Jinak je to moc pěknej stroj obdivoval jsem ho na strojirenském veletrhu.
Nehápu,jak se "aksšrot" mohl dostat na první místo..řídil jsem ho jednou,se sklápěcím návěsem a stačilo 🙁. Herka neskutečná a nepohodlná.
Mile mě překvapila tato správa. Kdo ji nezaznamenal tak Tatra skončila jako druhá v Truck of The Year 2011.Že by se blískalo v Kopřivnici na lepší časy.





http://www.novinky.cz/auto/251820-mercedes-actros-se-stal-nakladnim-autem-roku-tatra-skoncila-druha.html