nápad číslo :





1) pokud dobovým vozem, vetrošem, tak čím později tím lépe





2) setkání s večerní kulturou. restaurace s ubytováním, večer pobavit se, zatančit, s možností odkutálet se do hajan. děti možno uložit ke spánku večer, a rodiče se můžou bavit s ostatními dole.
Po nedávném rozhovoru s Petrem vyplynulo, že se letos pořádání Jarního sletu neujme.





Je tu někdo kdo by se o tuto akci vyloženě chtěl postarat?





Pokud ne, tak budeme nuceni s touto akcí s Dejvidem pohnout, přecijen by to byla škoda nechat sraz umřít.





Za mě je tu pár nápadů, kam sraz posunout:


a) posunout datum akce, kvůli počasí (konec dubna?)


b) apel na dobový vůz, ať to má úroveň srazu


c) možná změna cílové destinace


d) přidání průjezdových kontrol


e) kulturní vložka (muzeum, hrad...)





Nebo je tu možnost inspirovat se hospodským srazem, sjet se v MB, v koloně dojet na místo určení a tam vše sežrat, kvalitně se vožrat a jít spát...





Za jakoukoli produktivní myšlenku budu rád.


Díky D.