Už je tu Škoda 110r 1:43
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Strana 2 / 2
1
2
RST
30. říjen 2013
hurá hurá!
Mělo být i 1:18. 1:10 by bylo sakra velký.
konečně
Líbí se
Link
Odpovědět
m8rinek
30. říjen 2013
A nemělo být především 1:10?
Líbí se
Link
Odpovědět
trabant24
30. říjen 2013
http://www.abrex.cz/e-shop/skoda/60-90-leta/skoda-110r-coupe-1978<br
/>
Už je tu....
Líbí se
Link
Odpovědět
30. říjen 2013