Tak a je to za náma. Jednoznačně vyhrál turbobenzín a v plný palbě jede dobře a ten super sound 🙂 jako kdyby pod zadkem byla nějaká 1.8


1,6 TD JEDE DOBŘE ALE NENÍ TAK ŽIVÁ JAKO BENZÍN !!! jeli jsme ouplně na konec a po celém dni měl 1,2 turbo 77 celkovou spotřebu 7,6 (6,5) a že je oba nikdo nešetřil a po tý rovině se lítalo až 140 a většinou pedál prošlápnutej přes podlahu a 1,6 TD Ambiente 5,4 a má psanou 4,4


no a mezí tím jsem se synem prohnal Citigou 5D 44 a pak Jetíka 2,0 TDI 102 a je pravda že tady není tak živý jak v Octávce přesto že je to podobná váha ale érodynamika a 4x4 dělá svý
já jedu v 16:15 s turbobenzín 77 a 16:30 1.6 TD 77 tak uvidíme... stejný výkon ale jiný motor 🙂a jinak jsem už ho prolezl a poseděl, dobrý auto, přístrojofka a dveře poněkud lacinější ale hezčí než octáva 🙂
Právě jsem se vrátil z předváděcí jízdy Škody Rapid. K dispozici byla 1,2TSI ve střední výbavě Ambition. A musím konstatovat, moc příjemné svezení. Auto strašně rychle padne do ruky, ovládá se s lehkostí a člověku připadá, že s ním jezdí už dlouho. Doved bych si ho představit ve své garáži.





Byl si ho zkusit ještě někdo další?


Pro ty, co to moc nesledují, dnes (20.10.2012) je právě den D odstartování prodeje Rapida. Doporučuju aspoň k vyzkoušení.