Jarní slet 2014
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Strana 3 / 3
1
2
3
Petkar
17. leden 2014
Tak, pokud se mi to termínově nebude krýt s ničím jiným, jedu...
A taky se šíleně těším 😀
Líbí se
Link
Odpovědět
dragon
16. leden 2014
Počítám s ním na pevno a snad konečně ve třech 🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
Lucinka
16. leden 2014
Ja se taky tesim ... Slune letos asi nepojede HG, tak tendle sraz bychom si neradi nechali ujit 🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
RST
16. leden 2014
Já se těším, já už i něco málo vím, ale prozrazení nechám na pořadateli.
Líbí se
Link
Odpovědět
m8rinek
16. leden 2014
Tak co, už někdo ví kdy bude? Kde bude? Vyleze už nějaké oficiální info?
A především, kdo se těší? 😀
Líbí se
Link
Odpovědět
17. leden 2014