Tak, pokud se mi to termínově nebude krýt s ničím jiným, jedu...





A taky se šíleně těším 😀
Počítám s ním na pevno a snad konečně ve třech 🙂
Ja se taky tesim ... Slune letos asi nepojede HG, tak tendle sraz bychom si neradi nechali ujit 🙂
Já se těším, já už i něco málo vím, ale prozrazení nechám na pořadateli.
Tak co, už někdo ví kdy bude? Kde bude? Vyleze už nějaké oficiální info?





A především, kdo se těší? 😀