To Dejv:





vidim, ze jsi "konecne dospel" a uz nechces vozit rodinu v nebezpecnem a neekologickem aute 🙂





Stanley
Petkar: jj, jinač bych to nekoupil 🙂 Až později doma jsem zjistil že je mrtvá přístrojovka a nová stojí 1200e, ale ti už jsem taky vyřešil 🙂





jo a uplně jsem zapoměl že vlatně. Mám eRko ! 🙂
Noo,pravidelne chodim kazdou sobotu do dilny a stale pracuji na karoserii.Vzhledem k tomnu ze to je boj proti rzi tak to nemohu podcenit.Jedina brzda je chladno ktere velice brzdi odstranovac nateru.


Zacal jsem taky delat na motoru,odvratavat zalomene srouby,neveril bych ze je to takova prace!


Tak ze o tleni nemuze byt rec 😀,je pravda ze ty soboty jsou vzdy jen par hodin,ale celkem to jde vpred!
DejvV: To Volvo vypadá celkem šikovně nabořené 🙂
uklízím, řežu dříví, dělám soupis syslátů. A pomalu chystám na renovaci PAV 100 a karkulku na celkovou kontrolu před expedicí RDGA2012.





A abych neměl náhodou práce málo, tak jsem si koupil další práci...
Já mám tu 32 cm, ale přemýšlel jsem nad tím udělat menší průměr a trošku "zavřením" (zmenšením průměru) volantu ho víc odsadit. Počítal jsem s tím, že získám místo pro nohy (kolena) a zároveň trošku zmenším volant, ale nějak mi ujela ruka😀...





Ve finále už jsem to dodělával jenom jako recesi...





Zkoušel jsem s tím točit na místě v garáži a teda nic moc a nedovedu si představit, jak bych s tím řídil erko v provozu...
26cm? To je nějakej volant k PC? 😀 Nejmenší kolín má snad 32cm a už to je málo, ideál je Rallyová velikost 35cm 😉.
Taky trošku "tleju"





Posledních několik dní jsem dělal holkám držák DVD přehrávače do Galaxu mezi zadní sedačky, mám rozdělaný nový filtrbox na erko, když najde trubku vhodného průměru, budu prodlužovat nábu nábu na volant, už se mi tu váli nové repráky a anténa a pokud to stihnu bude na léto na srazy do erka audio😀, chci se podívat na palivoměr, vyrobit do kufru kryt relátek, abych se nemusel bát cokoliv vozit v kufru...





Perlička na závěr: před lety jsem "dělal" volant - sundal jsem původní černou koženku (někdo ho již čalonil, nebyla origo) a volant očalounil kůží, ale nebylo to úplně ono, jak esteticky, tak nějak mi to moc nevyhovovalo a protože nikdy nic nevyhodím (co kdyby se to mohlo hodit), našel jsem původní koženku na půdě a hádejte co, když hlídam holky a nejdu garáže, aspoň doma v klidu fušuji Láďovi Ladičovi do řemesla, no ano, obšívám volant koženkou... a tak nějak mám pocit, že ta koženka je lepší než moje původní kůže...





Jo a taky jsem zkusmo přišel na to, že volant průměru 26 cm je na řízení erka fakt, ale fakt malý...
V garáži mám kosu, tak jsem si přestěhoval do práce altík na restauraci, měl hlučnější ložiska a tak jsem ho vzal z gruntu ... Jo a taky radiátor topení 🙂
rekonstruuji horní patro svého domu=na koníčky není čas.Jakmile sleze sníh tak konečně začínám stavět mojí vysněnou garage 9*6=zase nebude čas.Pokud vše klapne tak teprve příští zimu se budu věnovat koníčkům protože konečně bude kde
Samozřejmě když možnost bude zas s tím trochu pohnem,na to se můžeš spolehnout 😉.
Promin,pro mě a pro kámoše kde to stojí evidentně taky je prvořadá práce a až potom zábava. Myslel jsem že je tomu tak všude.Takže ted máme starosti jiné než běhat okolo auta.
Tak když nemáš práci tak máš spoustu času, tak hurá do práce🙂
Měl jsem přes leden dokončit erko,místo toho nemám práci a druhá je stále v jednání,kámoš se kterým na tom makám taky přišel o práci a vše šlo k vodě. Takže za letošní zimu asi fakt shniju nebo co 😕. Stojí to za prd.
Já na erku dělám o víkendech. Poslední práce byla montáž chlazení.
Pěkné M8...mě se stávající přívěšek rozbil...že bych zauvažoval...
Já se zase starám o akumulátor. Dnes jsem ukořistil v Lidlu za 499Kč nabíječku.
Já jsem eRko tuto zimu odsunul na druhou kolej. Píšu diplomku, hledám práci, chystám se na státnice.


Pro erko jsem udělal jen to, že jsem mu koupil ventildekl, který ve volných chvílích leštím.
Radku, pokrať to ještě v prostřed, zruš zadní sesle a je z toho parádní Barbie car, ten podstavec k tomu přímo vybízí 🙂)). Nee dost srandy, vzhledem k možnému vývoji 1/1 je jistě lepší si to ohmatat, to žádná kresba (krom 3Dtiskárny) neposkytne.





Maty nezklama... Mam tu kartery a víka na 150C, co by jsi na to řekl? Přecijen já umim něco, ale na leštění vybaven nejsem, navíc zkušeností a vybavení máš proti mě jistě mnžství 🙂.
Já si pochvilkách hraju v minigaráži s miniflexou. Je to jen zatím hrubě ořezaný, už je to znovu rozebraný, odstrojený na skelet a přijde na řadu začištění a lakování. Ve velký garáži jsem jakž takž uklidil, poupravil trochu ponk a konečně si po letech napevno přidělal svěrák. Teď se chystám na inventuru a třídění dílů.
U mě jak jinak než glancování 😀 Jinak jsem v garage celý rok stejně, jaro, léto, podzim, zima pokaždé je to tam prima 😀
Vzhledem k opětovnému zimnímu úpadku, kdy klesá činnost v garážích a stoupá diskuze o nových právních nesmyslech (teda krom možnosti zastřelit zloděje), bych chtěl rozčeřit vody a vidět, že se i za nepříznivého počasí něčemu věnujete.





Za aktualizaci auta to třeba nestojí, ale i drobnost potěší, kdo si hraje nezlobí, takže směle sem s Vašimi výtvory 🙂)). Dovolím si začít 🙂).