| Téma Nové téma | Založil |
|---|---|
|
HID xenon kit
(21 příspěvek) Diskutující: Eidy, Petr, Daves, RST, vlllad, Kloggie, J.T., MATY, Jarda.r, Karfi, Stanley, S.D.Gotrek |
Kloggie |
|
rada predne celo
(8 příspěvků) Diskutující: petřík., mototechna, jirka, johnywrc |
unknown |
|
Sportovní filtr do R, klasického tvaru
(12 příspěvků) Diskutující: m8rinek, petřík., Karfi, Kloggie, Tomáš |
unknown |
|
Zadne celo rozdiel
(19 příspěvků) Diskutující: Petr, Chrobak.SACEK, Martin z K, ASokky, Prsoň, Ferry, johnywrc, Daves, mototechna |
unknown |
|
návštěva na vrakáči
(1 příspěvek) Diskutující: HANESS |
HANESS |
|
Skoda 1100 RMB?
(26 příspěvků) Diskutující: Petkar, Luky, spyker, @lfik, Karfi, Dejvid, Ferdo mravec, RST, Petr, Daves, schwejk, Prsoň, m8rinek, S.D.Gotrek, mafis, Fabo.sk |
unknown |
|
Záchrana Erka...II
(15 příspěvků) Diskutující: J.T. |
J.T. |
|
zásuvka na 12V
(7 příspěvků) Diskutující: m8rinek, Dejvid, Petr, Prsoň, Mojek |
Prsoň |
|
Hledá se majitel...
(10 příspěvků) Diskutující: Hansi, MichalK, m8rinek, Jarda.r, J.T. |
mkupe |
|
synchronne kruzky prevodovky
(4 příspěvky) Diskutující: kakk, Tátomechanük, vhml |
unknown |
|
Malé budíky
(58 příspěvků) Diskutující: mytysek, Jerrom, ASokky, Tátomechanük, Danda, Eidy, J.T., Rumman, Chrobak.SACEK, pajk, Daves, dvordy, nellospeed, petřík., Prsoň, Petr, HANESS, Petkar, ZdenoR, Fabo.sk, Ferdo mravec, Tom, Laďa-Ladis, S.D.Gotrek, Falcon |
unknown |
|
Kopřivnice
(3 příspěvky) Diskutující: crestik, Prsoň |
Prsoň |
|
Nová várka čelních skel naprodej
(5 příspěvků) Diskutující: Marty110r, jenik, Daves, mototechna, Karfi |
Marty110r |
|
Má to smysl?
(13 příspěvků) Diskutující: tommy, RST, ASokky, S.D.Gotrek, Eminem, Marty110r, Prsoň, Petr, Daves, Hansi, Ferdo mravec |
Eminem |
|
130rs barum rally
(5 příspěvků) Diskutující: Honza, RST, Petr, nellospeed |
unknown |
|
Naviják
(14 příspěvků) Diskutující: Hansi, Výska, Daves, S.D.Gotrek, m8rinek |
m8rinek |
|
eRko bez motoru za 3500
(7 příspěvků) Diskutující: stouracvok, Karfi, Max, Daves |
unknown |
|
škrábanec na skle od stěrače
(8 příspěvků) Diskutující: Karfi, RST, mototechna, MichalK, Marty110r, Prsoň, m8rinek |
unknown |
|
Testace historického vozidla
(21 příspěvek) Diskutující: FIJA Hanz, RST, Hansi, Láďa Ladič, Shop, petřík., Jarda.r, Misak, Dejvid |
Jarda.r |
|
SUCHÁ KLIKA
(4 příspěvky) Diskutující: Mojek, Daves, alf76 |
unknown |
|
samovolné vybíjení baterie
(21 příspěvek) Diskutující: Tátomechanük, Kiwira, Mojek, šťoural, Petr, Daves, S.D.Gotrek, Duchan, Falcon |
Duchan |
|
neviete kde možem zohnať delitka?
(5 příspěvků) Diskutující: Jerrom, Daves, Dejvid, miso |
unknown |
|
Ako dostať do techničáku 13-ky disky?
(6 příspěvků) Diskutující: vlllad, Chrobak.SACEK, Jerrom, larry, hagios |
unknown |
|
tloušťka těsnění pod hlavou
(3 příspěvky) Diskutující: Mojek, Wanec |
unknown |
|
R-rozvědka na druhé straně zeměkoule
(7 příspěvků) Diskutující: Láďa Ladič, Lord-Dj Free, Tadeáška, alchstuip, Stanley, Petr, larry |
Láďa Ladič |
|
Experimenty a jiné veci...
(4 příspěvky) Diskutující: Petr, DynDyn, Hansoff |
unknown |
|
Znáte někdo tyto sport.tlumiče na Škoda?
(8 příspěvků) Diskutující: Petkar, green erko, crestik, Daves, vhml |
gReen eRko |
|
Rozdělovač
(1 příspěvek) Diskutující: alf76 |
unknown |
|
Weber DCOE - problém s uvedením do chodu
(7 příspěvků) Diskutující: Eidy, Mirek, HANESS, ASokky, Prsoň, dave.j |
unknown |
|
difuzory
(8 příspěvků) Diskutující: Myschak, wlad, @lfik |
unknown |
|
hlavy 50Kw
(1 příspěvek) Diskutující: Stepan |
Stepan |
|
Najdi jeden rozdíl (a vysvětli)
(11 příspěvků) Diskutující: Petkar, RST, Ládis, Jerrom, Kloggie, pajk, Láďa Ladič, Myschak, Daves |
Petkar |
|
Jak na lak?
(19 příspěvků) Diskutující: Hansoff, paja, Petr, S.D.Gotrek, wlad, Luky, RST, @lfik, Stanley, Prsoň |
wlad |
|
kontakt
(3 příspěvky) Diskutující: Daves, mototechna |
mototechna |
|
alternátor
(9 příspěvků) Diskutující: Daves, Prsoň, mototechna |
mototechna |
|
Zase ta moje elektrika ...
(4 příspěvky) Diskutující: vlllad, RST, Tadeáška |
Tadeáška |
|
ryba vo vode:(
(9 příspěvků) Diskutující: ASokky, Výska, hagios, Petr, Kloggie, Jerrom |
unknown |
|
GUMOVÁ TĚSNĚNÍ = Adresa ? ? ?
(4 příspěvky) Diskutující: Jerrom, NEZNÁLEK, Karfi |
unknown |
|
Mimoň a kšiltofky
(26 příspěvků) Diskutující: Fity, Hansi, Láďa Ladič, Lord-Dj Free, Koko, Jerrom, Danda, Petr, Luky, Chrobak.SACEK, S.D.Gotrek, petřík., spyker, Petkar, RST |
Petr |
|
Prahové lišty na eRko
(7 příspěvků) Diskutující: mototechna, Hansi, Petr, skofast |
mototechna |
|
Zadní náprava
(15 příspěvků) Diskutující: crestik, Hansoff, S.D.Gotrek, Daves, Stanley, RST, Jerrom |
Jerrom |
|
logotypy
(3 příspěvky) Diskutující: mototechna, Kloggie |
Kloggie |
|
Mrzáček ve válce.
(2 příspěvky) Diskutující: miRas64, petřík. |
miRas64 |
|
Spojka a převodovka erko
(3 příspěvky) Diskutující: marek, ZdenoR, RST |
marek |
|
Seznam eRkařů
(81 příspěvek) Diskutující: Lucinka, KarabenNemsi, Dejvid, Hansoff, Kloggie, Aleš110R, MATY, petřík., Láďa Ladič, Fabo.sk, ZdenoR, Shop, zbyňa, alda, Pusťa, pinokio110, mototechna, Stanley, RST, mytysek, Karfi, Koko, Medvěd, Lukas S., spyker, Prsoň, strny, Max, J.T., Eidy, S.D.Gotrek, Chrobak.SACEK, Huty, miRas64, PetrH, Myschak, Palmexman, Jarda.r, Duchan, Siki, KocuriK, Tom, Jerrom, Danda, green erko, Martin14, Misak, Mišák, Laďa-Ladis, Ferry, ASokky, Marty110r, m8rinek, Tátomechanük, mira, tommy |
m8rinek |
|
pružiny speedpro
(6 příspěvků) Diskutující: stouracvok, Eidy, Falcon, vhml |
unknown |
|
Pazvuky v zadní nápravě
(5 příspěvků) Diskutující: S.D.Gotrek, Eidy, Prsoň |
Prsoň |
|
Rada - pružiny
(11 příspěvků) Diskutující: Jarda.r, Petr, Luděk Brodský, RST, vhml, pajk, Wanec, Luboš |
unknown |
|
Lidi dávejte si pozor
(1 příspěvek) Diskutující: Eminem |
Eminem |
|
ako nasadit gumy okien?
(4 příspěvky) Diskutující: kakk, MichalK, Petr |
unknown |