Téma Nové téma Založil
HID xenon kit (21 příspěvek)
Diskutující: Eidy, Petr, Daves, RST, vlllad, Kloggie, J.T., MATY, Jarda.r, Karfi, Stanley, S.D.Gotrek
rada predne celo (8 příspěvků)
Diskutující: petřík., mototechna, jirka, johnywrc
Sportovní filtr do R, klasického tvaru (12 příspěvků)
Diskutující: m8rinek, petřík., Karfi, Kloggie, Tomáš
Zadne celo rozdiel (19 příspěvků)
Diskutující: Petr, Chrobak.SACEK, Martin z K, ASokky, Prsoň, Ferry, johnywrc, Daves, mototechna
návštěva na vrakáči (1 příspěvek)
Diskutující: HANESS
Skoda 1100 RMB? (26 příspěvků)
Diskutující: Petkar, Luky, spyker, @lfik, Karfi, Dejvid, Ferdo mravec, RST, Petr, Daves, schwejk, Prsoň, m8rinek, S.D.Gotrek, mafis, Fabo.sk
Záchrana Erka...II (15 příspěvků)
Diskutující: J.T.
zásuvka na 12V (7 příspěvků)
Diskutující: m8rinek, Dejvid, Petr, Prsoň, Mojek
Hledá se majitel... (10 příspěvků)
Diskutující: Hansi, MichalK, m8rinek, Jarda.r, J.T.
synchronne kruzky prevodovky (4 příspěvky)
Diskutující: kakk, Tátomechanük, vhml
Malé budíky (58 příspěvků)
Diskutující: mytysek, Jerrom, ASokky, Tátomechanük, Danda, Eidy, J.T., Rumman, Chrobak.SACEK, pajk, Daves, dvordy, nellospeed, petřík., Prsoň, Petr, HANESS, Petkar, ZdenoR, Fabo.sk, Ferdo mravec, Tom, Laďa-Ladis, S.D.Gotrek, Falcon
Kopřivnice (3 příspěvky)
Diskutující: crestik, Prsoň
Nová várka čelních skel naprodej (5 příspěvků)
Diskutující: Marty110r, jenik, Daves, mototechna, Karfi
Má to smysl? (13 příspěvků)
Diskutující: tommy, RST, ASokky, S.D.Gotrek, Eminem, Marty110r, Prsoň, Petr, Daves, Hansi, Ferdo mravec
130rs barum rally (5 příspěvků)
Diskutující: Honza, RST, Petr, nellospeed
Naviják (14 příspěvků)
Diskutující: Hansi, Výska, Daves, S.D.Gotrek, m8rinek
eRko bez motoru za 3500 (7 příspěvků)
Diskutující: stouracvok, Karfi, Max, Daves
škrábanec na skle od stěrače (8 příspěvků)
Diskutující: Karfi, RST, mototechna, MichalK, Marty110r, Prsoň, m8rinek
Testace historického vozidla (21 příspěvek)
Diskutující: FIJA Hanz, RST, Hansi, Láďa Ladič, Shop, petřík., Jarda.r, Misak, Dejvid
SUCHÁ KLIKA (4 příspěvky)
Diskutující: Mojek, Daves, alf76
samovolné vybíjení baterie (21 příspěvek)
Diskutující: Tátomechanük, Kiwira, Mojek, šťoural, Petr, Daves, S.D.Gotrek, Duchan, Falcon
neviete kde možem zohnať delitka? (5 příspěvků)
Diskutující: Jerrom, Daves, Dejvid, miso
Ako dostať do techničáku 13-ky disky? (6 příspěvků)
Diskutující: vlllad, Chrobak.SACEK, Jerrom, larry, hagios
tloušťka těsnění pod hlavou (3 příspěvky)
Diskutující: Mojek, Wanec
R-rozvědka na druhé straně zeměkoule (7 příspěvků)
Diskutující: Láďa Ladič, Lord-Dj Free, Tadeáška, alchstuip, Stanley, Petr, larry
Experimenty a jiné veci... (4 příspěvky)
Diskutující: Petr, DynDyn, Hansoff
Znáte někdo tyto sport.tlumiče na Škoda? (8 příspěvků)
Diskutující: Petkar, green erko, crestik, Daves, vhml
Rozdělovač (1 příspěvek)
Diskutující: alf76
Weber DCOE - problém s uvedením do chodu (7 příspěvků)
Diskutující: Eidy, Mirek, HANESS, ASokky, Prsoň, dave.j
difuzory (8 příspěvků)
Diskutující: Myschak, wlad, @lfik
hlavy 50Kw (1 příspěvek)
Diskutující: Stepan
Najdi jeden rozdíl (a vysvětli) (11 příspěvků)
Diskutující: Petkar, RST, Ládis, Jerrom, Kloggie, pajk, Láďa Ladič, Myschak, Daves
Jak na lak? (19 příspěvků)
Diskutující: Hansoff, paja, Petr, S.D.Gotrek, wlad, Luky, RST, @lfik, Stanley, Prsoň
kontakt (3 příspěvky)
Diskutující: Daves, mototechna
alternátor (9 příspěvků)
Diskutující: Daves, Prsoň, mototechna
Zase ta moje elektrika ... (4 příspěvky)
Diskutující: vlllad, RST, Tadeáška
ryba vo vode:( (9 příspěvků)
Diskutující: ASokky, Výska, hagios, Petr, Kloggie, Jerrom
GUMOVÁ TĚSNĚNÍ = Adresa ? ? ? (4 příspěvky)
Diskutující: Jerrom, NEZNÁLEK, Karfi
Mimoň a kšiltofky (26 příspěvků)
Diskutující: Fity, Hansi, Láďa Ladič, Lord-Dj Free, Koko, Jerrom, Danda, Petr, Luky, Chrobak.SACEK, S.D.Gotrek, petřík., spyker, Petkar, RST
Prahové lišty na eRko (7 příspěvků)
Diskutující: mototechna, Hansi, Petr, skofast
Zadní náprava (15 příspěvků)
Diskutující: crestik, Hansoff, S.D.Gotrek, Daves, Stanley, RST, Jerrom
logotypy (3 příspěvky)
Diskutující: mototechna, Kloggie
Mrzáček ve válce. (2 příspěvky)
Diskutující: miRas64, petřík.
Spojka a převodovka erko (3 příspěvky)
Diskutující: marek, ZdenoR, RST
Seznam eRkařů (81 příspěvek)
Diskutující: Lucinka, KarabenNemsi, Dejvid, Hansoff, Kloggie, Aleš110R, MATY, petřík., Láďa Ladič, Fabo.sk, ZdenoR, Shop, zbyňa, alda, Pusťa, pinokio110, mototechna, Stanley, RST, mytysek, Karfi, Koko, Medvěd, Lukas S., spyker, Prsoň, strny, Max, J.T., Eidy, S.D.Gotrek, Chrobak.SACEK, Huty, miRas64, PetrH, Myschak, Palmexman, Jarda.r, Duchan, Siki, KocuriK, Tom, Jerrom, Danda, green erko, Martin14, Misak, Mišák, Laďa-Ladis, Ferry, ASokky, Marty110r, m8rinek, Tátomechanük, mira, tommy
pružiny speedpro (6 příspěvků)
Diskutující: stouracvok, Eidy, Falcon, vhml
Pazvuky v zadní nápravě (5 příspěvků)
Diskutující: S.D.Gotrek, Eidy, Prsoň
Rada - pružiny (11 příspěvků)
Diskutující: Jarda.r, Petr, Luděk Brodský, RST, vhml, pajk, Wanec, Luboš
Lidi dávejte si pozor (1 příspěvek)
Diskutující: Eminem
ako nasadit gumy okien? (4 příspěvky)
Diskutující: kakk, MichalK, Petr