Asi jsem ted jako debil,ale jak ve spreji,ja kdysi hledal neco takoveho,ale nakonec jsem to udelal motipem na spodky,tzn plastizolem a pres to matna cerna 🙂
ahojte chlapci potreboval by som radu ohladom nastreku palubovky....aku farbu tam pouzit aby to vzeralo ako original vrasnenka..najlepsie by mi bola farba v spreji.. diky za radu
15. březen 2007