Opravdu existuje sprej, který tuto vrásenku vytvoří. Viděl jsem ho v nějkým velkoobchodě, ale nevím od jakého byl výrobce.
Asi jsem ted jako debil,ale jak ve spreji,ja kdysi hledal neco takoveho,ale nakonec jsem to udelal motipem na spodky,tzn plastizolem a pres to matna cerna 🙂
Paťo: máš to originál v spreji.
ahojte chlapci potreboval by som radu ohladom nastreku palubovky....aku farbu tam pouzit aby to vzeralo ako original vrasnenka..najlepsie by mi bola farba v spreji.. diky za radu