Pokud by někde zbyl nový tak by bajvoko stál za poslední ceny kdy se normálně prodával tak min 15 litrů.
je jeste motor na prodej ??130 dik ALF
Když si seženeš nekoho,kdo ti to předělá tak to jde ze 105ky-musí se rozšířit a upravit spal. prostor
U nás v Košiciach v mototechne majú ešte hlavu aj na 130ku s hnedým znakom. Stojí okolo 5000korún.
já ti prodám celej motor 130 i s karburátorem🙂
Ačkoliv vím,že se to tady několikrát určitě řešilo,ale nenašel jsem to a nemám moc času to hledat.Mám prasklou hlavu na 130-litinovou,nemůžu žádnou sehnat,nedá se to z nějaké upravit?Díky moc.