sháníš matičky, či co ? 😉
mě to funguje přesně jak říká daves a uvítral bych to klíčový slovo, doufám že mi rozumíte 😀
Tak mi toteda hází obálku červenou furt😀
Na zprávy přímo tobě to upozorňuje jiným zvukem a rovněž obálka by měla být červená. Ta funkce tam je od začátku, jak píše m8, to zda funguje je věc druhá 🙂
Sáčku, ta funkce tám právě není🙂 Je tam "obálka" ale ta je při každém novém textu, ale aby ti ukazovala "only for you"... to tam není🙂
Chrobáku myslím že tahle fce je jen u soukromých zpráv, já bych navrh třeba změnu ikonky při jakémsi klíčovém slově které si uživatel navolí (třeba já bych si zadal m8)





jinak klient žere celkem hodně paměť, ale to myslím při kompresi bude ok





Davide díky😉
Já nechci rejpat, ale mám zato, že tahle funkce tam je již od samého začátku.
Já bych ještě měl návrh upravit ikonu v v liště tak, že pokud bude zpráva adresované mně (ať už veřejná nebo soukromá) zobrazím se jiná barva než při běžné konverzaci, teda pokud to jde...🙂
Pro příznivce klientího chatu mám dobrou zprávu - chystám se na přepsání klienta s dvěma cíly:





a) dosáhnout maximální rychlosti odezvy (nejlépe okamžité) při minimálním zatížení serveru a datové linky





Z toho vyplývá nutnost snížit přenášená data na minimum, dosaženo bude bitovou kompresí. Důsledkem bude zmenšení velikosti dat minimálně o polovinu a zakódování. Přenáší pouze rozdílový stav.





Výsledek: oproti html chatu až 100x méně přenesených dat v běžném stavu





b) dosáhnout menší nápadnosti a trochu soukromí na firmních sítích. Docíleno zmíněnou kompresí (a tedy znečitelnění) textů a drastickým snížením přenášených dat.





Výsledek: v logu proxy pak bude vidět pouze shluk nějakých malých dat. V případě tunelu nic.





Další TODO:





Uchovávání historie


Zobrazování zpráv v minimalizovaném režimu podobně jako Outlook2003 nebo Skype


Pokud uživatel nebude aktivní (Away na ICQ), nebo bude spořič, komunikace se zastaví





--------------------------------------------------------------------





Pokud má někdo nějaký postřeh ze stávající funkce a chtěl by něco změnit, nebo má nápad co vylepšit, přidat atp, nechť se ozve s popisem na daves@daves.cz