Homologace Š 120S
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Climber
22. březen 2007
Aha, no myslel jsem, že chceš auto otestovat na republiku...
Líbí se
Link
Odpovědět
Marťa
21. březen 2007
Pro třídu V 3 Š stačí kopie bez razítka (mám to ověřené od hlavního techn.komisaře). Proto bych nerad platil FASu něco co nemusím.
Líbí se
Link
Odpovědět
Climber
21. březen 2007
Tak musíš zajít do Opletalky-Praha 1 na FAS a rovnou si kup ročenku, tam si přečteš, že potřebuješ buď originální listy s perforací, nebo kopie opatřené originálnim razítkem FAS, které koupíš na témže místě.
Líbí se
Link
Odpovědět
Marťa
21. březen 2007
Dík za odpověďi, já potřebuju tu poslední k doložení při testování.
Líbí se
Link
Odpovědět
Tátomechanük
21. březen 2007
Mám homologaci 1674.
Líbí se
Link
Odpovědět
Lord-Dj Free
21. březen 2007
má tátomechanyk 🙂 aspoň mi to říkal 🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
Marťa
21. březen 2007
Nemá někdo kopie homologačních listů Š 120 S č.1675?
Líbí se
Link
Odpovědět
22. březen 2007