BURZA v Brně
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
603
22. březen 2007
jo.. jazdime pravidelne.. len jarnu tiez pravidelne vynechavame lebo ju pravidelne daju na velku noc... jak keby nebol iny vikend.. ale na jesenej a v slavkove si to vybahradzame...
Líbí se
Link
Odpovědět
Míra151
22. březen 2007
http://www.motortechna.cz/
Líbí se
Link
Odpovědět
22. březen 2007