Kto je z Noveho Jicina?
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
unregistered
25. březen 2007
http://www.pal.wz.cz/
Líbí se
Link
Odpovědět
crestik
24. březen 2007
já jsem kousek od NJ, ten autopal ti můžu zjistit, kámoš z přepravní firmy tam jezdí snad denně. Spíš vzkazy nebo ICQ: 206 869 602
Líbí se
Link
Odpovědět
PatoRS
24. březen 2007
Chlapci mam taky problem potrebujem niekoho kto je z Noveho Jicina. Ide oto ze by som potreboval zistit ci by sa daly zohnat opticke vlozky do pridavnych svetel Pal co sa montovali na sutazaky...totiz posta mi jedno svetlo pri prevoze poskodila.🙁..
Líbí se
Link
Odpovědět
25. březen 2007