já jsem kousek od NJ, ten autopal ti můžu zjistit, kámoš z přepravní firmy tam jezdí snad denně. Spíš vzkazy nebo ICQ: 206 869 602
Chlapci mam taky problem potrebujem niekoho kto je z Noveho Jicina. Ide oto ze by som potreboval zistit ci by sa daly zohnat opticke vlozky do pridavnych svetel Pal co sa montovali na sutazaky...totiz posta mi jedno svetlo pri prevoze poskodila.🙁..