Ještě koberce ze škody 120

Kdyby byl, tak bych mel taky zajem. Na vrakovistich jich moc zachovalych nebude. Kkyby nekdo vedel,tak sem napiste. Zkusim patrat po jizni Morave a kdyztak dam vedet.
Když jste tady ty koberce načali přátelé, netušíte někdo kdy by se originál koberec do Š120 dal zakoupit?