Závit zjistíš když ho budeš chtít zašroubovat 🙂 Mám vačku 312/312, na posledním ložisku mám taky "L". Viděl jsem ale závodní vačku s označením "😜". Jiné závity mají asi jen závodní vačky. Ale možná se pletu....
Tak dobře, budu 5ce věřit a narvu jí do motoru bez měření... (povezu asi ke Schwejkovi nějaké vačky na přeměření) a to L je na posledním "ložisku" takže bez vyndání byz ten závit nezjistil? To se mi nezdá...
9. duben 2007