Nevím, jestli zvětšování difuzérů pro sériový objem, pro normální provoz je zrovna ideální, zhorší se proudění difuzérem, výkon ve vysokých otáčkách se sice zvýší, ale zhorší se průběh krouťáku od nízkých ot. I přínos úpravy otevírání druhé komory mechanicky není tak jednoznačný. Pokud je systém podtlakového otvírání v pořádku, tak to funguje dobře. Ano u DDSR se dají difuzéry vyndat.
Dobrý den pánové, docela často sem se setkal stím že v popisech auta bylo napsáno že má upravený karburátor DDSR v čem je tento karbec lepší od SEDRu a v čem spočívala ta uprava? děkuji za odpovědi
9. duben 2007