To záleží jaký má ta vačka náběh a zdvih, z MPIčka by snad mohly stačit, nebo lehce vypodložit sériové... Myslím, že při rozumných otáčkách budou sériové pružiny stačit.
Zdrawim, mám dotaz pro opravdu ználé ... jaké pružiny mám dát na ventily s 280/280 vačkou? budou stačit origo nebo musím sehnat tvrdčí. (bylo mi řečeno že ventili pak mužou odskakovat.) nevím co tím básník chtěl říct.
10. duben 2007