Danus: Zavolaj eRmanovi na 603569053 a dohodni sa s ním.
vim ze v mafii mel kamos eRko ale nikde jinde sem nic nevidel,nevíte náhodou jak si můžu koupit tu hru ze skodateamu, nemám internet ani zalozený internetový ůčet a tu hru bych moc chtel
NFS4 nevim, ale teď jsem si vzpoměl že v NFS3 Hot Pursuit měl kámoš Octavii RS 🙂
Myslím že i něco vyšlo do Need For Speed 4 (pravděpodobně hra s nejvyšším počtem stažitelných aut v historii 🙂
Nějaké škodovky existujou i do Mafie, případně série GTA
Tá hra sa volá Czech Racer🙂 Mám ju tiež, ale po grafickej stránke neni najlepšia. I ten zvuk škodoviek v hre je dosť podivný. Taká Rally Trophy-ŠKODA verzia je oproti tomu podstatne lepšia.Dá sa kúpiť na skodateam.cz, prípadne priamo u Davesa.
mám jakousi SLOVAK RACER, je tak asi 5 více méně otuningovanejch š105/120. Jezdí se to po městě. Velikost 103MB


Nečekej od toho žádný zázraky.
nemáte někdo náhodou hru na PC,kde se jezdí škodovkama,myslím Rally trophy nebo nějak tak ale nejsem si jistý jestli je to ono