Co vy na to ?
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Hansi
6. květen 2007
Tato je to jen openezich !😉 Kdyby byle Skodovka Ceska tak urcite neco postavi ale takhle 🙁 no vsak vsichni vime odkut fouka vitr !
Jinak dost dobry !Jsem zvedav jak se na mezinarodnich zavodech ukaze !
Ale drzim palce, proto, ze to je zase jedna ukazka dobre ceske prace !
Líbí se
Link
Odpovědět
Tátomechanük
5. květen 2007
taky mne zarazilo, že tohle musí vymyslet a postavit výrobce svíček a automobilka zůstává v tomhle pozadu !
Líbí se
Link
Odpovědět
Prsoň
5. květen 2007
Jo už jsem se na to díval, je to fakt super udělaná kára, hlavně co se motoru týče. Designově to není sice moc nic, ale jinak paráda.
Líbí se
Link
Odpovědět
MATY
5. květen 2007
Ten krouťák a to monstrózní zrychlení je mazec.Řekl bych,že takhle nějak to vypadá,když někoho políbí můza ve stavbě vozu.Ovšem proč ve škodovce taková můza nikoho nepolíbí,to nevím.Pěkné.
Líbí se
Link
Odpovědět
Tátomechanük
5. květen 2007
Koukám, že ten odkaz nefunguje, takže :
http://www.idnes.cz/
je tam článek : Pětisetkoňová Fabiáe umí stovku za 2,7 sec.
Líbí se
Link
Odpovědět
Tátomechanük
5. květen 2007
Viděli jste :
http://auto.idnes.cz/petisetkonova-fabie-kupe-je-na-stovce-za-2-7-s-fzf-/ak_aktual.asp?c=A0705<br
/>
co vy na to ?
Líbí se
Link
Odpovědět
6. květen 2007