Aha, no tak v tom asi bude zakopanej pes, já na tom rozdělovači ze 130 mám regulátor z favorita a teď koukám na ten novej a opravdu ma zalomeny tahlo. No tak to je něco, mno zejtra to srovnám (na ten ze 130 jsem kouknul jenom z venku) a asi zajedu někam kde budou mít regulátor na 120.
podtlakova regulace S105-130 i S135-136 (karburator SEDR) ma rozsah 5st. Tahlo je rovne.
Podtlakova regulace Fa135-136 (karburator LEKR, bezkontaktni zapalovani) ma rozsah 10st - dvojnasobny. Tahlo je zalomene. Bez uprav tahla to na puvodni rozdelovac nedostanes a muze to byt kvuli vetsimu rozsahu regulace horsi (klepani ventilu).
Doporucuji Ti vyzkouset, jestli je původni podtlakova komora funkcni a nechat ji.
Co se tyce regululatoru- neni nic jednodussiho, nez to vyzkouset. Teoreticky by to fungovat melo. 2) Urcite je k sehnani, nebo zkus sehnat pouzitej.... A s tim motorem za studena mi to delalo uplne to stejny. Ja to vyresil tak, ze sem procistil karbec a znova sesteloval smes a vzduch.... A ted uz sytic pouzivam jen na start a na prvnich 100 metru jizdy, pak vypinam
Ahoj. Když jedu do kopce tak se Rapidovi moc nechce jako by byla díra v plynu - šlápnu na plyn a nic se neděje. Soused od vedle mi řek, že je to špatným regulátorem rozdělovače, tak jsem zašel do mototechny na Bělohorskou, zakoupil regulátor na favorita (na 120tku už prý nemaj) a novou hadičku od karb. k reg.. Otázka zní: Bude tenhle regulátor fungovat stejně jako původní regulátor na 120/30, když mám motor z favorita, rozdělovač a karburátor ze 130tky?? Karburátor funguje, je vyčištěnej, profouknutej, nový těsnění, nová membrána k podtlaku a srovnaná příruba. Vůle ventilů jsou seřízený, předstih je seřízen na stroboskopu. Karbec jsem šteloval teď o víkendu. Postupoval jsem podle návodu na netu a pak to po ohřátí doladil tak aby byl volnoběh na 850 a šroub přídavného vzduchu tak nějak aby to hezky jelo. Nikde si to nepřisává. Mám tam původní filtrbox, zapojenej tak jak má bejt. Nový svíčky, kabely, víčko rozdělovače, palec v rozdělovači.
A druhá otázka: Dá se ještě někde sehnat tenhle regulátor na 120tku???? V Krči ho taky nemaj🙁(
Jo a další dotaz: Když je motor studenej, tak se mi volnoběh drží někde na 500 až skoro chcípe a když šlápnu na plyn a motor je v záběru tak to taky skoro chcípne, ohřeju motor na 60° a volnoběh a ostatní je v pohodě. Až na tu díru. Je to normální, nebo ne?
14. květen 2007