Autopotřeby Děk. vinice
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Petkar
17. květen 2007
Pů: měl jsim říct, že sice chápeš, že jejich náplní práce je přesvědčovat lidi brnkáním na struny ke koupy kytary, ale že bude v jejich zájmu, aby ti nebrnkali na nervy...
Líbí se
Link
Odpovědět
Pů
17. květen 2007
No když jsem se těch blbečků ptal jestli nevěděj kam se přestěhovaly tak že prej mam jet do Boleslavi děsně vtipní 🙁o.
Díkes H
Líbí se
Link
Odpovědět
S.D.Gotrek
17. květen 2007
Minule jsem tam byl a koukal jsem jak puk že tam prodávaj kytary ;O)))
Líbí se
Link
Odpovědět
Daves
16. květen 2007
Do pujmanky o kus vedle, do toho areálu hal
Líbí se
Link
Odpovědět
Pů
16. květen 2007
Nevíte někdo kam přesunuly autopotřeby z děkanský vinice popřípadě kde maj podobně dobrej obchůdek?Díky
Líbí se
Link
Odpovědět
17. květen 2007