Autopotřeby Děk. vinice

Pů: měl jsim říct, že sice chápeš, že jejich náplní práce je přesvědčovat lidi brnkáním na struny ke koupy kytary, ale že bude v jejich zájmu, aby ti nebrnkali na nervy...
No když jsem se těch blbečků ptal jestli nevěděj kam se přestěhovaly tak že prej mam jet do Boleslavi děsně vtipní 🙁o.


Díkes H
Minule jsem tam byl a koukal jsem jak puk že tam prodávaj kytary ;O)))
Do pujmanky o kus vedle, do toho areálu hal
Nevíte někdo kam přesunuly autopotřeby z děkanský vinice popřípadě kde maj podobně dobrej obchůdek?Díky