Co je toto?
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Franta
20. květen 2007
Třístupnˇovej bambukátor
Líbí se
Link
Odpovědět
Max
20. květen 2007
To je pouzitelne jiz jen jako tezitko 🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
Borák
20. květen 2007
To mas pastorek zo skodovackeho startera
Líbí se
Link
Odpovědět
Medvěd
19. květen 2007
To je značně odrbanej pastorek starteru.
Líbí se
Link
Odpovědět
kakk
19. květen 2007
Zdravim,
vie mi niekto poradit, co je to na obrazku? Nasiel som to v pivnici
a neviem ci to nejak suvisi so Skodou alebo nie.
vdaka
Martin
Líbí se
Link
Odpovědět
20. květen 2007