Spíš bych vypsal, na co povolení nepotřebuješ (bude to kratší): Volant Škoda Rally z Nástrojárny Kolín (homologován), origo zrcátka BeskydSport (papír s homologací přiložen), zadní světla - libovolná, pokud dodrží vyhlášku o tvaru, barvě, počtu, výkonu a umístění (proto tě nevyhodí na technický, pokud máš vzadu světla z jinýho auta; pro přední světla to neplatí), široké eMkové nápravy.


Dále projde všechno, co se alespoň tváří dobově - replika předního lízátka v pohodě (nikdo si toho nevšímá).


To se bavíme jen o STK; z vlastní praxe projde snad všechno (mimo příčňáku, který vede orgány k šikanózním procedurám). PČR mě stavěla 3x, vždy se jednalo o rutinní kontrolu, a nikdy si na nic nestěžovali - a to mám beskydy, rally volant, 130RS palubku, jiný zadní světla, kopretiny... Tvař se jako chudý, zapálený veteránista co se jen nějak snaží přežít a opravdu přežiješ 🙂
Add podložky s vyraženým atestem...a to před policajtama budeš sundavat kolo? nebo to máš na závoďákovi?
Ohledně čirých světel - kde je problém ? Zákon říká, jakou barvu má světlo vyzařovat. Neříká, jakou barvu má mít, když je zhasnuté 😉
podložky jsou super já jsem sehnal raznici a vyrazil jsem si tam atest🙂
Radku ale víš co je škoda? že o použití Alu kol je tu celej článek co řeší tuhle problematiku, ale dát to do diskuze je lehčí, ale přitom není o čem diskutovat
abych vrátil debatu k původnímu dotazu, vzhledem k tomu, že na auto nelze montovat jiná kola, než výrobcem schválená, o podložkách na změnu rozteče nemá cenu vůbec diskutovat, natož o jejich povolení.


Na eRka aspol. máme schválená kola 14" nebo 13", plechová. Vše ostatní je nepovolené.
tak tak,nebo třeba z ponožek na rolák atd.🙂
No vy si děláte srandu, ale když jsme na závody potřebovali mít homologovaný starý MTX sedačcky tak se E8 odpáralo z pásů a nalepilo oboustranou izolepou na sedačku
Fixou to dělaj amatéři, profík to vyškrábne kružítjem ;O)))
Ale musíš lihovkou!! Jinak to sleze při prvním deštíku😀
Dando a stačí to fiXou? 😀
Kdž si na to napíšeš E8 tak máš povolení hned....
ehm .... povolení? No já mám za to, že je to nepředpisové, tudíž nepovolené,¨. Teda alespoň podložky.
chlapi poradíte někdo kde se nechá sehnat povolení na podložky ke kolum kvůli rozteči?Případně i povolení na čirý zadní světla