jj, je zkouškový tak místo šprtání vymejšlim kraviny😕
OK v nedeli ti to nafotim a v pondeli poslu.


mam celou publikaci k vetsine karburatoru SOLEX





Ty chces realizovat motor s turbem ???


ALF
to by bylo velmi super! mejl zní olejovky<AD64>centrum.cz Díky moc!
mam kompletni katalog mohu poslat mailem nejake podrobnosti


ALF
Vyskytuje se tu někdy majitel té červené přeplňované užárny, nebo někdo, kdo by si věděl rady se zapojením Solexu 32 DIS??? Hlavně potřebuju vědět písmeno E. Jde odlišně od ostatních (který jdou buď profouknout úplně - F+D, nebo naopak vůbec - A+B+C) profouknout částečně, což nevim, jestli je správně - ten karbec totiž nejspíš jezdil v nějakym solnym dole - je takovej vožranej a není vyloučeno, že je v úplně kelu... Dík