Vyskytuje se tu někdy majitel té červené přeplňované užárny, nebo někdo, kdo by si věděl rady se zapojením Solexu 32 DIS??? Hlavně potřebuju vědět písmeno E. Jde odlišně od ostatních (který jdou buď profouknout úplně - F+D, nebo naopak vůbec - A+B+C) profouknout částečně, což nevim, jestli je správně - ten karbec totiž nejspíš jezdil v nějakym solnym dole - je takovej vožranej a není vyloučeno, že je v úplně kelu... Dík
4. červen 2007