FanFar
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Luboš
6. červen 2007
Ano, chce to sundat víčko, vyfoukat prach a seřídit.
Líbí se
Link
Odpovědět
Danda
5. červen 2007
Fakt má pravdu, seřídit...
Líbí se
Link
Odpovědět
m8rinek
5. červen 2007
že by Uni odpověď? 😀
Líbí se
Link
Odpovědět
Daves
5. červen 2007
Bude to rozbitý 🙂 Špatný kontakt, malá nebo velká vůle...
Líbí se
Link
Odpovědět
m8rinek
5. červen 2007
Mám tu 2 sady dobových houkaček FanFar bohužel 3 z nich netroubí jen se po připojení U zachvějí. neměl je už nědkdo v parádě? nevíte jak je rozpohybovat?
Líbí se
Link
Odpovědět
6. červen 2007