Jako jasně už tomu bude 18 co jsme "západní" 😀 naštěstí tomu vozový park stále neodpovídá 🙂
Zapomínáš že už sme na západě, takže už se o to všichni snaží. Já dnes na vrakáči raboval dvě nádherný 110L
Tak tak pánové syslete dokud je co pak to bude jak na západě jen auta stáří do 5 let a pak nazdar 🙁
Kdybych to měl kde skladovat... Za pár let uz skoro nic nebude 🙁
Srdcař kilař by zaplakal,ale znáš to,nemusíš mít doma všechno.
jo, jo, s trochou štěstí někdy najdeš hotový poklad 🙂
Vrakáče-Kovošrot-nejlepší dodavatel ND.Minulý týden ke kámošovi do sběrny přijel chlap,dostal litřík a domu šel pěšky.Byl to 1,majitel Š100,najeto poctivých 42000km,při absenci sluníčka z garáže nevyjel-nedejbože sníh,prostě nádhera,skla nepoškrábaný,vonavý vnitřek,nikde žádná nálepka atd.Uplnej hřích.Origo plechy,čistý domečky,torpéda,př.podběhy,prostě krása.Včera ji jeden kuchnul střechu,že přěhodí vršek+boky z éra,chce to na RS-s ORIG MOTOREM,žádný Fávo,tak jsem rád,že to neskončilo někde pod lisem.Šmarjá,nák jsem se rozjel.
Pro severomoraváky: V Karviné na vrakáči za hornickou nemocnicí se, mimo jiné, povalují: jedno eRko, 110LS, a pár 100vek... Myslím, že pár zajímavých věcí se tam ještě najde. Byla by škoda nechat to všechno sešrotit...