Cromování
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
ZdenoR
25. červen 2007
mototechna díky
koko bys chtěl vědět co 🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
mototechna
25. červen 2007
Pozink daj dole kyselinou chlorovodíkovou (soľnou), kúpiš to v každej drogérii a stojí to pár korún, asi dvacku za liter. Opláchni to vodou, vysuš, vylešti to filcákom a hurá do chrómovne, nech sa to leskne!!!
Líbí se
Link
Odpovědět
Koko
24. červen 2007
co to zas vymyslis?
Líbí se
Link
Odpovědět
ZdenoR
24. červen 2007
Zdravím mám dotaz.Pochromují mi normálně pozink,nebo se to musí nějak sundat.
Líbí se
Link
Odpovědět
25. červen 2007