Upravená 130 s odděleným mazáním a s odlechčenými všemi rotujícími součástmi na dvou weberech bez cukání myslím funguje pouze ve vyšších otáčkách nebo se mýlím?
Hoši, čo mu to robí a čím to plní: pri rozbiehaní a pri nízkych otáčkach sa to dusí a chcípa to, pri vyšších je to o.k. Plní to benzínom ako už pri týchto škodováckych motoroch býva zvykom. Motor je z pôvodnek LR-ky, takže asi fávo, myslím. Momentálne je tam klasický dvojkomorový sedr, a vraj už skúsili všetko možné a nič nepomohlo, len výmena karbecu kus za kus. Ale špekuluje o výmene za ten golfácky a malo by to byť zameniteľné, ale nemá istotu či to tak skutočne je. Ospravedlňujem sa že som to nenapísal hneď, išlo mi hlavne o tú zameniteľnosť. Mimochodom, farba vlasov sivo-sivá. Rád by som mu helfol, je to fajn chalanisko a má Truck-servis a pieskovňu, kde mám pieskovanie skorozadarmo...
Jo jo Rišo, souhlasím s Petrem, jak jsem dočetl Tvou otázku, říkal jsem si, že už chybí jen informace, jakou má majitel LR barvu vlasů, ale o problému samotném jsi toho moc nenapsal.
Tak se k tomu počítači hezky posaď, zhluboka se nadýchni a v klidu nám řekni, co má v tý káře za motor, co to doopravdy dělá, jakej tam má karburátor nyní a od toho se bude odvíjet možná odpověď o další záměnosti dílů 😉
Ach jo ... chtělo by se řící, pořád dokola jedno a to samý ... 🙁
Tazatel: Nějak mi auto nechce jet, škube to a nejde za plynem, co s tím ?
Odpověď: Jaké máš auto ?
Tatatel: Zelenou škodovku
Odpověď: Trochu blíže specifikuj
Tazatel: Stopětku po dědovi
atd ... atd ..
Když už chceš odpověď na tak širokou otázku, jako je že "😜ri rozbiehaní mu to strašne chrchle a nechce ťahať" tak by bylo dobré trochu to blíž rozebrat a popsat co je to za motor, jak je plněn, čím je plněn a další a další .... Na toto prostě nejde konstruktivně odpovědět a na dálku poradit, když nikdo neví kloudně, o co jde kromě toho že to chrchle a nechce tahať.
Takhle se odpovědi nedočkáš, protože nikdo z tebe detaily páčit nebude, nebo to budou jen spekulace a dohady.
Prosím vás, kamarát má trošku problém s autom: má LR-ku, jazdí na nej také miestne nemiestne rally, a čosi sa mu na posledných pretekoch (včera) poondilo. Pri rozbiehaní mu to strašne chrchle a nechce ťahať, zrejme čosi s karbecom, a uvažuje o jeho výmene.Neviem ako tieto veci fungujú, ale vraj na ten motor pasuje karbec z golfa 1,6l bezstriekačkový. Je to pravda?
27. červen 2007