OK, já myslel na takové to stříkání míst kde oko zkoumavé spočine málokdy, lak bych rozhodně doma nefoukal. Co jsem se koukal, tak pistole je s tryskou 1,5. To by ale na základovku na šásko, nějakou tu podlaku, podběh a tak stačilo,ne? A stříknutí špryckytu? je asi potřeba větší tryska, že? jde mi o to, že budu stříkat jen tak sem tam něco, tak nač pořizovat něco extra, když se stejně znám že mi v ní zachne barva a bude...
Nejsem lakýra, ale! Já osobně požívám starší pistoli RD 11, je to univerzální pistole na nádržku dolní(1 litr), nebo horní (0,5 litru).Použití dle množství barvy a velikosti plochy. Jinak dolní nádržka musí mít větší tlak vzduchu, protože pracuje jako fixírka. Horní nádržce stačí menší tlak, jde to samospádem. Na plniče, nebo plnící základy používám trysku 1,8 - 2,2 a na normální základ, nebo vrchní barvu trysku 1,4 - 1,6. Musí se vždy vyměnit celá sada - tryska + hubice + jehla. Plnič: dolní nádržka a tryska 1,8 a barva: horní nádržka a tryska 1,4. Pistoli z OBI používám na luxol,barvy na plot, nebo na nenáročné stříkání, ale nastříkat auto bych si s ní netroufl. Jak říkám, nejsem lakýra.
9. červenec 2007