To je dobře vědět Jardo, budu s tebou kamarádit 🙂
Já mám tři ty co jsou na obrázku od Martina, byl i v erku.
eRko 79 jsem od předchozího majitele koupil s tím posledním.





V katalozích ND ani v návodech k obsluze není mezi náředím výstražný trojůhelník uveden, takže si myslím že ho do auta stejně jako lékárničku dávali za doplatek až v mototechně, tudíž je možný výskyt několika různých druhů.





Někde jsem viděl i ten první:
a druhá strana
a ten poslední
tady je druhej
Našel jsem 3typy trojúhelníku jeden ze 120M druhý z erka a ten nejhezčí byl v 120L. Který byl tedy v jaké výbavě????