Aha, tak pardón - jsem blbě koukal ta za těch 1500 je MONROE normální no name stojí 538 káčé. Hm, ale asi v tom bude kvalitativní rozdíl co? Máte s tím někdo zkušenosti?? Díky moc!!!
Ahoj, koupil jsem Garde a má áčka, čím to je jsem se dočet v diskuzích na netu. Píše se tam že se mají vyměnit pružiny, tak jsem koukal na autokelly na zadní pružiny na Garde a jedna stojí 1500. Nevíte jestli se dá v Praze sehnat levnějc? Nová. Podélný ramena nový už mám a navíc je to stovková záležitost. Ale ty pružiny...
8. červenec 2007