Ahoj, sorry, bol som 9 dni mimo civilizacie.... Mototechna, ak mas o tie silentbloky zaujem, kludne ich nechaj vo svojom vlastnictve, mne sa medzicasom vyskytli v mojom okoli... Daves - vdaka za ochotu a starostlivost 🙂
Před časem tu nějaký Slovenský kolega hrozně sháněl silentbloky na eRko a řešil to náhradou za motorové... Nemůžu to už najít, ale mám je pro něj doma. Má to za 300, doručení přes Mototechnu na Slovensko. Nechť se mi ozve...
13. červenec 2007