Silentbloky Š100 Slovensko

Ahoj, sorry, bol som 9 dni mimo civilizacie.... Mototechna, ak mas o tie silentbloky zaujem, kludne ich nechaj vo svojom vlastnictve, mne sa medzicasom vyskytli v mojom okoli... Daves - vdaka za ochotu a starostlivost 🙂
No a keby to nechcel on, s radosťou si to nechám ja...
No, tak prostě to má u mě 🙂 A veze se mu to na Slovensko.
Myslím že to byl Alchstuip (teď nevím esli jsem to napsal správně O🙂
Před časem tu nějaký Slovenský kolega hrozně sháněl silentbloky na eRko a řešil to náhradou za motorové... Nemůžu to už najít, ale mám je pro něj doma. Má to za 300, doručení přes Mototechnu na Slovensko. Nechť se mi ozve...