Přední uřezat o závit až dva a do zadních dát gumové rozpěrky. Už jsem to psal.
tak vidim ze se bavite 😀...No zajdu se nekoho zeptat jestli nemá nejaké lepší protože tyto jsou uplne v p*ci.a kdyz budou taky tak spatne tak z techto urezu vrch a spodek-jen to co je rovné a použiju to jako podložky.. a bude...
Jo Luky jsou unavene jak pise,vymenit a je pokoj ! To byla jen trochu sranda 😉
Hansi, já vždycky myslel že zadní pružiny unavené jsou?!
Nenech se zmast 😉 to je konstrukcni zamer jak psal SDG ale je to trosku jinak.Muzes nalozit do predu 500 kg a auto se srovna ! A to je ta inovace oproti starsim modelum ;-DDDD. Pruziny ale unavene nejsou !
Přední pružiny uřež o závit až dva a do zadních si kup gumové vložky 😉
Přesně tak. Letitá frustrace z absence přístupu k moři vedl konstruktéry vozů Škoda řady 742 k inovativnímu nápadu - aby si každý škodovkář vychutnal pocit jízdy v motorovém člunu.
Ne, to je podivný záměr konstrukční kanceláře Škoda M.B. ;O)
Zdar, koupil jsem si škodovku stodvacítku, zdá se mi že předek je moc vysoko a zadek moc nízko, to bude asi tím že jsou unavené pružiny ne?