Hmmm, nelíbí, nicméně k zamyšlení co ve světě nejspíš není problém, tady mě málem loupežníci sestřelili za dvě ubohý ledky v ostřikovačích. Dnes už odpojených.
Pak už jen konverzi rastru do polárních souřadnic, vyřešit napájení a přenos dat a máš to doma ;O)))
jj, už vrtám do dělítek 5mm dirky na diody... to budete čučet
Princip celkem jednoduchej ;O)
American SHIT
Huááááá.... kdo to nemá je looooser 😀
Jen taková zajímavost tohle jsem našel na Aukru. Je to dosti zajímavé co lidi dokážou vymyslet 🙂 Né, že bych to chtěl hlavně za ty peníze, ale je to celkem hodně zajímavé. Cena za ráfky 22" je 333 333,- 🙁


Tady je link na video: http://www.darkovna.cz/images/disk.swf