Týýý brďo, a potom s tím jezdit kolem pracáku, sociálky a sběren kovů, to by bylo něco 🙂
A Dave nešlo by to nastavit tak aby to žralo nepřispůsobivé občany různé pleti a národnosti...to by jsi zvládnul naprogramovat CO ? :O)





ty ušetříš za benál a stát na sociálních dávkách 🙂)))))
No hlavně ať to nežere slováky, projel bys severníma čechama a vylidnilo by nám to nemocnice 🙂))
Důchodce to nežere, páč se vždycky vzpříčí holí v difuzoru.
Sa mi zdalo, že v Tvojom okolí nejako nevidieť malé deti, ale tuším pomizli aj túlaví psy a mačky... Ešte trošku pošteluj a pomiznú dôchodcovia a keď sa Ti podarí naladiť engine tak aby to žralo primitívnych Bratislavákov, tak Ti to auto preplatím. 😀DD
A kolik to žere Káčé,- na 100 km ? ? ? ? ? ? ? ? 😉
Jo čéče, žere to i malý děti.
Daves: A co tráva kolem toho 1km úseku, by vožraná? 🙂
No ty woe, právě že žádný
A jak dlouhý plameny šlehaj z vejfuku? ;O)))
...ale jako louže se nikde nedělá, všechno se spaluje 🙂
😀 nějak to musím ještě pořešit, no...
a nemáš tam náhodou těch Wébrů 8 když tam máš tu 8kanálovou hlavu 😉
a z čeho tam máš prosímtě motor ? 😉 běžná RS žrala kolem max 50 l/100


ale znám i auto co žralo 100/100 ale to byl ruský ZIL 135 nosič raket ale ten měl 2 8válcový benzínový motory 😉





a nemáš náhodou za Webrama nějakej přepad co měl jít zase do nádrže a ty ho nemáš dodělaný a kropíš s tím asfalt 🙂)))))))
Si děláte srandu...





Ale já nalil do RSy 5 litrů z kanystru. Několikrát za sebou sem se núspěšně pokoušel startovat. Pak jsem jel na krátkou projížďku (tak 1km) a došel mi benzín. Dolil jsem tedy dalších asi 3.5 litru, nastartoval jsem, ujel jsem další 1km a v nádrži zbylo asi 3/4 litru.





Takže při tý spotřebě 2 litry na 1 kilometr se ta černá páska bude hodit.
tak zalepit Hmmmmm povídáš 😉 nu dobrá, odpoledne to spáchám, to bude rychlejší než se hrabat v nádrži, ale pro jistotu si na tý benzince koupím současně s tou černou páskou i rezervní kanystr s benzínem ..... to jen tak kdyby mi přece jen ten benzín někde nečekaně došel 🙂
dalsi moznosti je vymenit zarovicku za takovou, ktera nesviti.





Pokud se na tu operaci necitis, je mozno kontrolku prelepit cernou izolacni plaskou - maji treba v Baumaxu, OBI nebo "lepsi" benzince 🙂
Lado, taky jsem o tomhle problemu slysel.





Sice to nemam odzkousene, ale sviti-li tato oranzova kontrolka hodne casto je mozno ten mechanismus - asi se nachazi v nadrzi - cely vzit a posunout dolu, ke dnu nadrze. Jako ev. dalsi reseni je ohnout ten dratek plovaku trosku dolu...





Tim by melo dojit k tomu, ze kontrolka bude svitit az pozdeji.
no ale abychom se vrátili zpět k tématu 😉





mě v autě poslední dobou často svítí taková ta oranžová kontrolka a někdo mi říkal že prý je to kontrolka rezervy paliva ? lidově prý řečeno Hladové oko je to pravda a co s tím mám dělat ? 🙂 nepomohlo by tankovat benzín s vyšším OČ ? :O)
Už som sa zľakol že o niečom neviem 😀
mototechna: LS LS slyším dobře 😉
S.D.G.: plat...
MATSOFT: Plat nebo BMI ??? 😉))
V rámci kontrolnej otázky mám ešte jednu: Kto pozeral včera na N@VE Malého pitavala?Majiteľom akého automobilu bol dôchodca, pán Procházka, ktorého si odchytila Verejná bezpečnosť ako zákazníka toho vraha? Som si istý že som počul Škoda 120RS, čo je úplná hovadina, určite to malo byť 120LS. Ale počul som to "RS". Počul to ešte niekto alebo blbne sluch len mne?
24.18 no byly casy a neni tomu tak davno, kdy jsem mel 20 🙂
Jestli je tu někdo dobře placen, vyzívám ho aby se přiznal a rozdělil se ;O)))
hádám že jsme za to také dobře placeni, ne ?
No ale uznajte, že prepracovať sa v 115-tich bodoch od prekročenia rýchlosti vo filme cez tlakomery s čidlami na kozách, cez akosti nereze až po fyzické anomálie je drina...
Asi to tak bude😀 trošku jsem zhubl a ač vypadám tlustší než ty, přece jenom 1,91 m dělá své...
Petkare neříkej mi že máš menší BMI než já ;O)
To sa priamo úmerne BMI zvyšuje aj spotreba paliva, takže kto na to má, nech si dá... (111, krásne to číslo 😀)
prispevek cislo 111: ja sem z pochopitelnych duvodu sve BMI udavat nebudu.





Pokud bude nektera z mi neznamych (jsou takove???) pritomnych eRkarek chtit dalsi rozmery me pusobive telesne schranky, necht se ozve na e-mail 🙂
26,6 asi nejsem správný erkař😀
Cha, 22,9! (109!!!)
S.D.Gotrek: A divíš se??? Pravý eRkař je podvýživa, protože a)nemá kdy b)nemá za co.
jedna podvýživa vedle druhý... 28,25 to je pořádný BMI ;O)))
Já mám BMI 20,56...
Davide, myslim si, ze jsme tu meli jiz rozsahlejsi diskuze... Ale asi se nekam podeli??? - heeeeej, admini...





pamatuji si, ze u jedny diskuze jsme take prekrocili hranici 100 prispevku, je to tak 2 roky nazpet.
skromné tvrzení ;O)))
SDG: Já mám 20,06 - tedy ideální muž 😀
Láďo Ladiči... V rámci pacoše navrhuji včlenit kategorii o zakladatele nejpřínosnějšího příspěvku. Čímž bych chtěl poukázat na fakt, že se svými 101 komentáři je tato diskuze nejrozsáhlejší v historii webu a návštěvníkům přináší nemalé vzdělávací hodnoty 🙂
Kecáš... BMI 100 nemáš ty podvýživo ;O)))
...sto...





😀
...devadesát devět...
V praxi to znamená že já jsem podle tabulky tlustej Satanda podvyživenej, ale každej kdo nás zná Ti řekne že jsme pěkní hoši ;O)))
MOTOTECHNO ty nevíš co je BMI? ;O) To je Body Mass Index. Vypočítáš to jako BMI=váha v kilogramech/výška v metrech na druhou. A tabulka říká:





Podváha


muž BMI menší než 20


žena BMI menší než 19





Normální váha


muž 20 až 24,9


žena 19 až 23,9





Nadváha


muž 25 až 29,9


žena 24 až 28,9





Obezita


muž 30 až 39,9


žena 29 až 38,9





Těžká obezita


muž BMI vyšší než 40


žena BMI vyšší než 39
To by som mal záujem o fajnú mulatku, a to BMI, nech je to už čokoľvek, nech má radšej väčšie. Davísek rozbieha xšefty na všetky strany ako vidím. Asi pozriem do bazáru v skodateame, či nieje aj fotodokumentácia 😀
Ale nás by to Staníku taky zajímalo ;O))) Když to bude kvalitka, třeba od Davese taky něco objednám ;O)))
neco na tohle tema jsi rikal v Chorvatsku na ceste od more...





posli mi na ni kontakt - ale ne sem do diskuze, radsi bych "privatne" 🙂
BTW: už jsem ti Stando říkal, že jsem ti sehnal tu asiatku s nízkým BMI ? 😉