Tlumiče RedGabriel jsem měl chvíli na eRku, byly vyndaný z jedný 120. Sloužily jako dobrá sériovka. V pohodě.
To mas 100% pravdu 😉a v cizine siri nadale slavu zlatejch Ceskoslovenskejch rucicek 😉Hmm, ale teky ne vsichni 😀DDDD
Koľko ČechoSlovákov emigrovalo do USA... Aj tie americké shity sú koľkokrát kvalitnejšie ako naše "kvalitné" výrobky, aspoň v poslednej dobe to tak je.
Jasně, skelet made in CSSR a tlumiče made in USA, krása 😉;)😉
S tlumiči Gabriel mám tu nejlepší zkušenost. Jsou to tlumiče, co vydrží poměrně dlouho beze změn a vlastnostmi jsou o trochu nad obyčejnými origo seriovkami. Měl jsem na eRku jakousi červeně lakovanou variantu s nápisem Red Gabriel a byla tam skutečně nálepčička Made in USA 🙂)





Jinými slovy. Mohu jen doporučit.
Takže v eRke by mali byť na VÝBORNÚ ...
Gabriel patri do spolecnosti Arvin-Meritor a je to puvodem firma USA.


Je to jedna z vedoucich spolecnosti na trhu.Vyrabi v 50 zavodech v 16 zemich sveta. Je to do objemu 2 nejvetsi dodavatelska firma pro osobno a nakladni auta ve svete.A troufnu si rici ze Helmuti nedelaj od Gabrielu tlumice pro Citroena a Peugeota. 🙂 Mam s nima zatim jen dobre zkusenosti ! Na Corwettu jsem je daval taky, byli tam origo !
Origo nemajú, Atesa sú nahovno, ale pozná niekto značku "Gabriel"? Helmuti to robia pre Citroen a Peugeot. Majú ich u nás aj vo verzii Hundrt, neviete niekto aké sú? Cena je tam 500,-Sk/kus... Díky