Mě by se hodila, ale levou nemám...
Ještě detail popisu :
Také bych si přihřál polívčičku ...-o)





Nemáte někdo tuhle lištu - levou ??? Já blb koupil dvě pravé ....!!!!





Vyměním kus za kus - jsou nové, nepoužité....
HANSI: Jak říkám, pořešíme to operativně... Pokud přijedeš ráno, nebudu mít asi problém tam počkat ;O)
A co takhle zahradku 😀DDD tam se ten 1000kovej blatnik vleze no neee 😀DD
Ha Ha Ha, můj můž nemá rozum, jedno eRko, dva dospělí a tři děti, doufám, že plánujete převézt něco opravdu .. ale opravdu malého 😀
Pro pražské, kteří pojedou už v pátek:





http://hundertgang.spc-net.cz/phpBB2/viewtopic.php?t=1899





Jsem nepoučitelný🙁
Lucinko a S.D.G.jo,jo ja tam dorazim v sobotu rano!Tak ze tak ! 🙂
Díky za nabídku, pořešíme to operativně tam ;O)
Tak pokud se to vleze, tak ti to SDG můžem přiblížit do PRahy.
Shit!
No vidím SDG, že to bude neméně logistiky náročná akce, jako náš kapotodveřní obrat neb Hansi má dle mých informací dorazit v sobotu.
Hansi a Ty dorazis urcite,jo? Ja jen, ze Ti vezu tu gumu na ten volant 🙂





jinak klucka, kdo jede a v kolik tam dorazíte? My dorazime pokud hundertí buh da kolem osme vecerni, tak nam drzte fleka a ja vam nekomu zavolam, tak mi nechte nacepovat pifko...🙂 uz aby to bylo, nevidela jsem vas takovou dobu a uz mi to desne chybi...snad vsechna auticka v nasi kolonce pojedou bez problemu a budeme tam vecer jak na koni...HG rulez...uz at je patek 🙂
HANSI: Myslím že na 99% se tam objevím na páteční večer a ráno zmizím ;O)
A já se přidávám vedle stanu a blatníku s zrcátkem...





nemáte někdo eRkové zpětné zrcátko ? Možná by mi stačila ta nožka.
Tak prosim S.D.G.napis co a jak abych netahal ten blatnik OK? 😉
to m8: uronil jsem slzu, jsem dojat a pod tou tvrdou slupkou ostrileneho eRkare ma duse jihne a oci se divaji na zapad slunce nad Kvasinami... 🙂





Muj prijezd na HG je zatim nejisty. Pokud pojedu, bude to pravdepodobne jen od patecniho vecera do sobotniho odpoledne. Na vic zkratka nebude cas 🙁





Ozvu se 😉





Diky
S kolegou Satandou jsem mluvil o víkendu aniž bych věděl o tomto diskuzním tématu. Stav věcí je takový že náš výskyt na HG je nejistý. Za sebe můžu říct že nemám čím jet a v termínu se mi vyskytli nějaké kolidující akce. Rád bych ale přesto dorazil alespoň na páteční večer.
Veřejně se tu všem omlouvám, pravý blatník není u řidiče, děkuji Medvědovi za upozornění a ostatním prosím o odpuštění (anglický auto zatim nemam), tak tedy mi jde o blatník k řidičovi, tedy levý...
tak a v souvislosti s HG bych si taky dovolil malou prosbičku, sháním nový přední pravý (tedy řidičův) blatník na Š 100 (vysavače), samosebou novější typ, jenom bych rád ten pravý český, ten ze starých zásob. Pokud by ho někdo měl a nepotřeboval by ho, rád bych ho směnil např. za zadní (levý, pravý, případně oba). Děkuju moc všem laskavým.
Stando ozvi se, ale netlač na pilu. Jestli se neozveš, budu mít kde přespat 😀DD
přidávám se a taky vyzyvám...kolegu Satandu jsem nevidela ani nepamatuju a je potreba s tim neco udelat a kytara v rukou mistra Housky musí mít jedině kladny výsledek 🙂
Veřejně vyzývám kolegu Satandu, aby potvrdil pobyt v mém stanu v termínu 27-29.7 u jízdárny v Poděbradech, pokud se tak nestane jsou volná 2jedinečná místa v m8rinkově stanu, přednost mají moji nejbližší.





Stando chceme tě!!!😀








Další výzva padá na mistra Petra, u které ho je účast jasná, ale žádám ho ještě o účast jeho kytary🙂





Petře nenech mě v tom samotnýho😀








Vše pouštím zde do eteru, protože zde zmiňované není lehké zastihnout 🙂