...tak se mi stala nemilá věc...vyjedu, vše funguje, naložím máti s amlou segrou, že je hodím na kupák, šlápnu po brzdě, a začlo to uplně nehorázně kopat, až jsem myslel, že mi to vytrhá nápravu, jakoby byl v kotouči v jednom místě důlek...myslel jsem, že tam zůstala viset zarezlá deska, ale vůbec se to neměnilo. Pak další problém, šlápnu znova a prošlápl jsem pedál až na zem, uplně bez tlaku, kapaliny je plno. Je to R, původní brzdy, bez posilovače, udajně před několika měsíci nové kotouče.
Jinak další dotaz, neví někdo o novém HBV za lepší cenu než 900Kč?
24. červenec 2007