...ještě dotaz, jaktože prošlápnu na doraza válec? To by musely být oba okruhy KO, no né? Podle mě by to zůstalo viset aspoň na jednom okruhu...
ajaj, po 30 letech na to sahat 🙂 tak jsem si říkal, že do celkové přestavby snad vydrží 🙂
To je brzdový válec. Celé to odvzdušni a mělo by to být OK. Možná to kopáníá nepřestane, ale že ti šel pedál až na podlahu je tím brzdovým válcem.
...tak se mi stala nemilá věc...vyjedu, vše funguje, naložím máti s amlou segrou, že je hodím na kupák, šlápnu po brzdě, a začlo to uplně nehorázně kopat, až jsem myslel, že mi to vytrhá nápravu, jakoby byl v kotouči v jednom místě důlek...myslel jsem, že tam zůstala viset zarezlá deska, ale vůbec se to neměnilo. Pak další problém, šlápnu znova a prošlápl jsem pedál až na zem, uplně bez tlaku, kapaliny je plno. Je to R, původní brzdy, bez posilovače, udajně před několika měsíci nové kotouče.


Jinak další dotaz, neví někdo o novém HBV za lepší cenu než 900Kč?