Z jiného soudku
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
S.D.Gotrek
24. červenec 2007
je to tam!
Líbí se
Link
Odpovědět
Hansi
24. červenec 2007
Posli radsi vzkaz tady na webu. Jsem v praci tak na to mrknu hned 😉
Líbí se
Link
Odpovědět
S.D.Gotrek
24. červenec 2007
písnu Ti na mail...
Líbí se
Link
Odpovědět
Hansi
24. červenec 2007
Copak te trapi 😉,75ku jsem take vlastnil,to byla zabava 🙁 Alfa to je soudek plny prekvapeni. 😉
Líbí se
Link
Odpovědět
S.D.Gotrek
24. červenec 2007
Sháním někoho se zkušenostmi z jiného soudku neš jsou naše milé škodovky. Najde se tu někdo se znalostmi okolo vozu Alfa Romeo GTV r.v.1982 popř. okolo vozu Alfa 75...? Potřebuju radu... Takže se omlouvám za OT 😉
Líbí se
Link
Odpovědět
24. červenec 2007